https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ciało mężczyzny znalezione w wigilię w Zielonej Górze. Doszło do zabójstwa? Śledczy nie wykluczają udziału osób trzecich

Michał Korn
Opracowanie:
Ciało zostało znalezione w czwartkowe popołudnie, 24 grudnia na os. Wygoda w Zielonej Górze.
Ciało zostało znalezione w czwartkowe popołudnie, 24 grudnia na os. Wygoda w Zielonej Górze. Google Street View
Do tragicznego odkrycia na osiedlu Wygoda w Zielonej Górze doszło w wigilijne popołudnie. W jednym z mieszkań znalezione zostało ciało około 40-letniego mężczyzny. Zwłoki zabezpieczone zostały do sekcji. Śledczy nie wykluczyli udziału osób trzecich. Zdarzenie potwierdziła zielonogórska policja. Jako pierwszy informował o tym portal poscigi.pl.

Ciało mężczyzny znalezione w wigilię. Nie dawał oznak życia

Zdarzenie miało miejsce w czwartkowe popołudnie, 24 grudnia na os. Wygoda w Zielonej Górze.

Strażacy dostali zgłoszenie, do mężczyzny, który miał nie dawać oznak życia. Oprócz straży interweniowała również policja i pogotowie ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Doszło do zabójstwa?

Jak poinformowała Małgorzata Barska, rzeczniczka KMP w Zielonej Górze, ciało 41-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Zabezpieczający miejsce śledczy nie wykluczyli udziału osób trzecich. Możliwe, że to było zabójstwo.

Zobacz również: Pijany 17-latek szalał w Zielonej Górze. Uciekał policji, staranował radiowóz i uderzył w drzewo:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska