Awantura podczas meczu Radomniaka Radomno. Sędziowie bali się o własne zdrowie i przerwali mecz!

(S-G)
Rozegrano mecze 5. terminu A klasy (grupa 4.) Warmińsko-Mazurskiego ZPN.

11. Iskra Smykówko 5 0 7-27

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w Bratianie (tam rozgrywa swoje mecze Radomniak).

Zawodnicy z Radomna przegrywali po 1. połowie 1:2 (gola dla gospodarzy strzelił Piotr Jadanowski). Wówczas jakiś kibic (prawdopodobnie miejscowy) wszczął awanturę, więc sędziowie z Ostródy poczuli się zagrożeni i przerwali zawody. Decyzje podejmie WGiE W-MZPN.

Z kolei derby regionu pomiędzy LZS Finishparkiet Mszanowo i Zamkiem II Kurzętnik zakończyły się remisem 1:1 (1:1). Bramki: Adrian Styborski oraz Mariusz Dworznikowski;

POZOSTAŁE WYNIKI 5. TERMINU: Czarni Rudzienice - KS Tyrowo 2:0, GKS II Wikielec - Iskra Smykówko 4:2, GSZS Rybno - Kormoran Ruszkowo 2:1. PAUZA - Olimpia Kisielice.

Następny - 6. termin zaplanowano 25-26 września: Zamek II - Rybno (niedziela, godz. 14), Iskra - Finishparkiet (n. 14), Olimpia - Radomniak (sobota, g. 16).