https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wiślanin Bobrowniki kontra Wicher Wielgie. Jesienna runda A klasy za nami

Ewelina Fuminkowska
Zakończyła się jesienna runda na boiskach A klasy. Piłkarze znów zagrają wiosną. Tabelę Grupy 2 otwiera Tłuchowia Tłuchowo. W  miniony weekend rozegrano ostatnie mecze. Tłuchowia Tłuchowo pokonała na wyjeździe Kujawiaka Kruszyn 2:1. Wiślanin Bobrowniki u siebie zagrał z Wichrem Wielgie i pokonał go 3:0. Skompensis Skępe przegrało w Fabiankach z miejscowym Cukrownikiem 3:4. Na pierwszym miejscu w tabeli z 22 punktami przezimuje Tłuchowia Tłuchowo, drugą pozycję zajął z jednym punktem straty nasz Wiślanin Bobrowniki. Pozostałe drużyny z naszego powiatu uplasowały się na dalszych miejscach. Po rozegraniu dziesięciu meczów Wicher Wielgie jest na ósmym miejscu (13 punktów), natomiast Skompensis Skępe z sześcioma punktami wywalczył przedostatnie, dziesiąte miejsce. Zawodnikom życzymy dobrego odpoczynku i udanych przygotowań do rundy rewanżowej.
Zakończyła się jesienna runda na boiskach A klasy. Piłkarze znów zagrają wiosną. Tabelę Grupy 2 otwiera Tłuchowia Tłuchowo. W miniony weekend rozegrano ostatnie mecze. Tłuchowia Tłuchowo pokonała na wyjeździe Kujawiaka Kruszyn 2:1. Wiślanin Bobrowniki u siebie zagrał z Wichrem Wielgie i pokonał go 3:0. Skompensis Skępe przegrało w Fabiankach z miejscowym Cukrownikiem 3:4. Na pierwszym miejscu w tabeli z 22 punktami przezimuje Tłuchowia Tłuchowo, drugą pozycję zajął z jednym punktem straty nasz Wiślanin Bobrowniki. Pozostałe drużyny z naszego powiatu uplasowały się na dalszych miejscach. Po rozegraniu dziesięciu meczów Wicher Wielgie jest na ósmym miejscu (13 punktów), natomiast Skompensis Skępe z sześcioma punktami wywalczył przedostatnie, dziesiąte miejsce. Zawodnikom życzymy dobrego odpoczynku i udanych przygotowań do rundy rewanżowej. Ewelina Fuminkowska
Zakończyła się jesienna runda na boiskach A klasy. Piłkarze znów zagrają wiosną. Tabelę Grupy 2 otwiera Tłuchowia Tłuchowo. W miniony weekend rozegrano ostatnie mecze. Tłuchowia Tłuchowo pokonała na wyjeździe Kujawiaka Kruszyn 2:1. Wiślanin Bobrowniki u siebie zagrał z Wichrem Wielgie i pokonał go 3:0. Skompensis Skępe przegrało w Fabiankach z miejscowym Cukrownikiem 3:4. Na pierwszym miejscu w tabeli z 22 punktami przezimuje Tłucho-wia Tłuchowo, drugą pozycję zajął z jednym punktem straty nasz Wiślanin Bobrowniki. Pozostałe drużyny z naszego powiatu uplasowały się na dalszych miejscach. Po rozegraniu dziesięciu meczów Wicher Wielgie jest na ósmym miejscu (13 punktów), natomiast Skompensis Skępe z sześcioma punktami wywalczył przedostatnie, dziesiąte miejsce. Zawodnikom życzymy dobrego odpoczynku i udanych przygotowań do rundy rewanżowej.
od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska