Wszystkim osobom, które wygrały u nas wejściówki przypominamy, że swoją obecność na recitalu muszą potwierdzić do 16 kwietnia do godz. 16. Należy wysłać e-maila pod adresem: [email protected], wpisując w tytuł Konkurs Pomorska, lub zadzwonić pod nr 56 61 14 657, 56 61 14 874.
Zwycięzcy swoje zaproszenia będą mogli odebrać w dniu koncertu w godz. 14-16.45 w holu głównym na parterze rektoratu. Przypominamy: koncert odbędzie się obok, w auli UMK o godz. 17. Czekamy na Wasze opinie: [email protected].
W repertuarze utwory: Chopina, Bacha, Mozarta i Claudea Debussy'ego. Artysta poświęci go pamięci ofiar sobotniej katastrofy.
W związku z żałobą narodową zostały odwołane piątkowe, sobotnie i niedzielne imprezy Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Jedno z głównych wydarzeń festiwalowych "Endoskopię" Instytutu B-61 z soboty przełożono na poniedziałek. Wezmą w nim udział m.in. Michał Urbaniak, L.U.C. i Mariusz Lubomski.