Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W 25. kolejce III ligi Chemik Moderator Bydgoszcz zremisował...

Chemik Moderator Bydgoszcz urwał punkt liderowi! [zdjęcia kibice + mecz]

W 25. kolejce III ligi Chemik Moderator Bydgoszcz zremisował 1:1 (0:0) z KKS Kalisz. Gola dla Chemika strzelił Dawid Janicki w doliczonym czasie gry. Na stadionie na Glinkach były wielkie emocje. W pierwszej połowie Wojciech Mielcarek z Chemika zmarnował rzut karny! Poza tym dwóch dogodnych sytuacji nie wykorzystali Szymon Maziarz i Piotr Siekierka. W końcówce meczu bydgoszczanie stracili bramkę po celnej główce Marcina Lisa. Po kilku minutach rywale mieli rzut karny. Jednak z jedenastki nie dał się pokonać Szymon Więckowicz. Praktycznie w ostatniej akcji meczu po dośrodkowaniu Mariusza Miłka do remisu doprowadził Janicki, który celnie główkował. Punkt z wiceliderem jest cenny, ale w ekipie bydgoszczan było duże rozczarowanie. Zespół z Kalisza dopingowała grupa kilkudziesięciu kibiców wsparta zaprzyjaźnionymi fanami Elany Toruń.