Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Chojniczanka wygrała na własnym boisku ze Stalą Mielec. W...

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 1:0 (1:0) [zdjecia]

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec

Chojniczanka wygrała na własnym boisku ze Stalą Mielec. W najciekawszym meczu 30. kolejki 1. ligi piłkarskiej bramkę dla gospodarzy - już w pierwszej połowie spotkania - strzelił Wojciech Lisowski (10. minuta).

Obrońca ustalił tym samym wynik meczu. Przed spotkaniem obaj rywale mieli po 47 punktów i gonili lidera - Miedź Legnicę, który miał pięć punktów więcej. Ostatecznie gościom w Chojnicach nie udało się zdobyć gola choćby na wyrównanie. Teraz Chojniczanka jest na 2. miejscu w tabeli tuż za Miedzią, która wygrała u siebie z Olimpią Grudziądz 2:1. Zespoły nadal dzieli pięć oczek.

Korona z licencją na grę w ekstraklasie w sezonie 2024/2025 bez nadzoru finansowego!