Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 1:0 (1:0) [zdjecia]

Monika Smól
Monika Smól
Chojniczanka wygrała na własnym boisku ze Stalą Mielec. W najciekawszym meczu 30. kolejki 1. ligi piłkarskiej bramkę dla gospodarzy - już w pierwszej połowie spotkania - strzelił Wojciech Lisowski (10. minuta). Obrońca ustalił tym samym wynik meczu. Przed spotkaniem obaj rywale mieli po 47 punktów i gonili lidera - Miedź Legnicę, który miał pięć punktów więcej. Ostatecznie gościom w Chojnicach nie udało się zdobyć gola choćby na wyrównanie. Teraz Chojniczanka jest na 2. miejscu w tabeli tuż za Miedzią, która wygrała u siebie z Olimpią Grudziądz 2:1. Zespoły nadal dzieli pięć oczek. Monika Smól
Chojniczanka wygrała na własnym boisku ze Stalą Mielec. W najciekawszym meczu 30. kolejki 1. ligi piłkarskiej bramkę dla gospodarzy - już w pierwszej połowie spotkania - strzelił Wojciech Lisowski (10. minuta).