Dąb Barcin - Goplania Inowrocław [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
Dąb Barcin  -  Goplania Inowrocław  2:0 (0:0)Bramki:  1:0 Bartłomiej Szmyt (67), 2:0 Dawid Smętek (90).Dużym zainteresowaniem cieszył się pojedynek gospodarzy z liderem rozgrywek tej grupie. Spotkanie rozgrywane było w szybkim tempie a organizowane akcje przenosiły się z jednej po drugą bramkę. Dobrze grające linie defensywne przez pierwsze czterdzieści minut robiło wszystko aby nie dać się zaskoczyć. W drugiej połowie goście za sprzymierzeńca mieli dość silnie wiejący wiatr. Przez dłuższy czas nie schodzili z połowy Dębu. Gospodarze w końcowej fazie gry po kontrach zdobyli dwie bramki i po ostatnim gwizdku sędziego mogli cieszyć się zwycięstwem.  Pałuczanka Żnin - KS Brzoza [zdjęcia]Ziemniaki w kuchni. Pieczone w pomidorach z serami, z brukselką i kurczakiemDzień Dobry TVN
Dąb Barcin - Goplania Inowrocław 2:0 (0:0)Bramki: 1:0 Bartłomiej Szmyt (67), 2:0 Dawid Smętek (90).Dużym zainteresowaniem cieszył się pojedynek gospodarzy z liderem rozgrywek tej grupie. Spotkanie rozgrywane było w szybkim tempie a organizowane akcje przenosiły się z jednej po drugą bramkę. Dobrze grające linie defensywne przez pierwsze czterdzieści minut robiło wszystko aby nie dać się zaskoczyć. W drugiej połowie goście za sprzymierzeńca mieli dość silnie wiejący wiatr. Przez dłuższy czas nie schodzili z połowy Dębu. Gospodarze w końcowej fazie gry po kontrach zdobyli dwie bramki i po ostatnim gwizdku sędziego mogli cieszyć się zwycięstwem. Pałuczanka Żnin - KS Brzoza [zdjęcia]Ziemniaki w kuchni. Pieczone w pomidorach z serami, z brukselką i kurczakiemDzień Dobry TVN Mirosław Woźniak
Dużym zainteresowaniem cieszył się pojedynek gospodarzy z liderem rozgrywek tej grupie.