Dąb Barcin pokonał Znicz Rojewo [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
Dąb Barcin pokonał Znicz Rojewo  5:0 (1:0)Bramki: Dawid Smętek 2 (32, 81), Radosław Mróz (86), Jakub Trześniewski (90+1),Jarosław Plewa (90+2).Pierwsza połowa w wykonaniu obu zespołów był bardzo słaba. Mimo strzelenia bramki przez Dawida Smętka w 32’ kibice byli zdegustowani zwłaszcza grą swojego zespołu. w drugiej odsłonie obraz gry zmienił się od momentu kiedy za drugą żółtą kartkę boisko opuścił jeden z zawodników gości. W końcowej fazie gry rywale marzyli tylko o końcowym gwizdku sędziego co skrzętnie wykorzystali gospodarze strzelając kolejne cztery bramki. (mw)Pałuczanka Żnin zremisowała z Zagłębiem Piechcin [zdjęcia]Pospieszny do kultury odcinek 17.
Dąb Barcin pokonał Znicz Rojewo 5:0 (1:0)Bramki: Dawid Smętek 2 (32, 81), Radosław Mróz (86), Jakub Trześniewski (90+1),Jarosław Plewa (90+2).Pierwsza połowa w wykonaniu obu zespołów był bardzo słaba. Mimo strzelenia bramki przez Dawida Smętka w 32’ kibice byli zdegustowani zwłaszcza grą swojego zespołu. w drugiej odsłonie obraz gry zmienił się od momentu kiedy za drugą żółtą kartkę boisko opuścił jeden z zawodników gości. W końcowej fazie gry rywale marzyli tylko o końcowym gwizdku sędziego co skrzętnie wykorzystali gospodarze strzelając kolejne cztery bramki. (mw)Pałuczanka Żnin zremisowała z Zagłębiem Piechcin [zdjęcia]Pospieszny do kultury odcinek 17. Mirosław Woźniak