Darmowy transport na wybory we Włocławku. Te osoby mogą skorzystać
W ramach usługi door-to-door, Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku w czasie drugiej tury wyborów samorządowych 2024 zapewni dowóz do lokali wyborczych osobom z niepełnosprawnościami.
Przypomnijmy, że usługa transportowa door-to-door skierowana jest do włocławian od 18. roku życia, którzy potrzebują wsparcia w zakresie mobilności. W szczególności dotyczy to:
osób z niepełnosprawnościami, które posiadają orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub równoważne;
osób z trudnościami w samodzielnym poruszaniu się, które nie posiadają orzeczenia o stopniu niepełnosprawności;
osób w wieku senioralnym 60+ z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności.
Tak można zgłosić potrzebę skorzystania z darmowego transportu na wybory we Włocławku
Żeby skorzystać z usługi transportowej do lokalu wyborczego w niedzielę 21 kwietnia 2024, trzeba wcześniej zgłosić taką potrzebę. Zgłoszenia będą przyjmowane do środy 17 kwietnia 2024 do godziny 14.
- Zapraszamy do kontaktu: telefonicznego: 531 053 099, poprzez adres mailowy: [email protected] lub osobiście w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przy ul. Ogniowej 8/10 - informuje Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.