Pierwsze z nich prezentujemy już dziś. Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kupon zgłoszeniowy i wysłać go pod adresem redakcji: "Gazeta Pomorska", ul. Młodzieżowa 35, 89-604 Chojnice 4, z dopiskiem "Wybieramy Miss" lub "Wybieramy Mistera". Kupon zgłoszeniowy najlepiej nakleić na odwrocie zdjęcia.
Czytelnicy, którzy chcą wziąć udział w głosowaniu i otrzymać cztery SMS-y z informacją promocyjna, powinni wysłać SMS-a pod numer 7128 (koszt 1,22 zł z VAT), z następującą treścią: pomorska miss4 (numer dziecka) lub: pomorska mister4(numer dziecka). Głosować można także, wypełniając poniższy kupon. Uwaga - jeden z nich upoważnia do zgłoszenia dziecka, drugi bierze udział w konkursie.
Zwycięzcy - Mała Miss i Mały Mister - otrzymają nie tylko Złote Korony, także wezmą udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Sponsorem nagród jest Agencja GRA.
