Dragon Dobre nadal bez ligowej wygranej

Grzegorz Oleradzki
Siatkarze debiutującego w rozgrywkach szczebla centralnego zespołu z Dobrego nadal są bez wygranego meczu. Piotr Pubanz

Tym razem podopieczni trenera Pawła Serewisa nie sprostali w meczu wyjazdowym LKPS Borowno 0:3. Końcowy rezultat nie odzwierciedla dramatycznego przebiegu. Siatkarze Dragona do spotkania przystąpili w składzie: Pietrykowski, Kaźmierczak, Chlebosz, Kołtuński, Płomiński, Balcerak, Lewandowski, Polowczyk, Tomaszewski.

W dwóch pierwszych setach w miarę wyrównana walka trwała do drugiej przerwy technicznej. Później uwidoczniła się przewaga gospodarzy, którzy obydwie partie wygrali w identycznym wyniku 25:19.

Spodziewano się, że podobny przebieg mieć będzie także trzeci set. Był on równie wyrównany jak poprzednie, jednak siatkarze z Dobrego tym razem błędów w końcówce już nie popełnili. Bardzo długo walka toczyła się punkt za punkt, zespół Dragona miał piłki setowe, obronił również kilka meczboli. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy tę partię rozstrzygnęli na swoją korzyść 35:33.

ZOBACZ KONIECZNIE: Czy zdałbyś egzamin na taksówkarza w Bydgoszczy?

Kolejne ligowe spotkanie Dragon rozegra w środę 9 listopada, gdy w hali sportowej w Dobrem podejmie wyżej klasyfikowane CARO Team Opoczno (początek o godzinie 19)