https://pomorska.pl
reklama

Drugi wypadek w Zamościu! Zderzenie pięciu aut [zdjęcia]

FIAŁ, REJ
Rano zderzyły się tam dwa auta osobowe.Zobacz koniecznie: Zderzenie dwóch aut na krajowej "piątce" w Zamościu [zdjęcia]Natomiast tuż po godzinie 13.00 doszło do zderzenia pięciu samochodów: czterech osobowych i lawety. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, OSP Rynarzewo. Do czasu ściągnięcia uszkodzonej lawety ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. ***Sprawdź prognozę pogody - kujawsko-pomorskie(źródło: TVN Meteo/x-news)
Rano zderzyły się tam dwa auta osobowe.Zobacz koniecznie: Zderzenie dwóch aut na krajowej "piątce" w Zamościu [zdjęcia]Natomiast tuż po godzinie 13.00 doszło do zderzenia pięciu samochodów: czterech osobowych i lawety. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, OSP Rynarzewo. Do czasu ściągnięcia uszkodzonej lawety ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo. ***Sprawdź prognozę pogody - kujawsko-pomorskie(źródło: TVN Meteo/x-news) Maciej Rejment
Rano zderzyły się tam dwa auta osobowe, natomiast tuż po godzinie 13.00 doszło do zderzenia pięciu samochodów: czterech osobowych i lawety. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, OSP Rynarzewo. Do czasu ściągnięcia uszkodzonej lawety ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Wybrane dla Ciebie

Kryształy PRL w cenie złota. Tyle kosztują w 2025 roku popularne misy i wazony

Kryształy PRL w cenie złota. Tyle kosztują w 2025 roku popularne misy i wazony

Skrzydłokwiat po tym zakwitnie bujnie i wystrzeli mnóstwem nowych, młodych liści

Skrzydłokwiat po tym zakwitnie bujnie i wystrzeli mnóstwem nowych, młodych liści

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska