Dwa rzuty karne. Elana Toruń zremisowała z Chojniczanką Chojnice

Redakcja
Elana Toruń zremisowała z Chojniczanką Chojnice.
Elana Toruń zremisowała z Chojniczanką Chojnice. fot. Lech Kamiński
W meczu Elany Toruń z Chojniczanką Chojnice sędzia podyktował dwa rzuty karnego. Piłkarze pewnie wykorzystywali "jedenastki".

Elana Toruń - Chojniczanka Chojnice

Pierwszą w 71. minucie wykorzystał Daniel Feruga i Chojniczanka prowadziła 1:0. Do wyrównania doprowadził w 86. minucie Marcin Wróbel.

Elana Toruń - Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:0)
ELANA: Kryszak - Zamiatowski, Więckowski, Wypij - Wróbel - Świderek, Buszko - Elsner, Młodzieniak, Poczwardowski (62. Rasak) - Cięzkowski.
CHOJNICZANKA: Jałocha - Piszczek, Bednarek, Makowski, Abramowicz - Iwanicki, Radomski, Feciuch, Garuch, Feruga - Mikołajczak.

Wkrótce galeria zdjęć z tego spotkania. Więcej informacji w poniedziałkowej "Gazecie Pomorskiej".