Dwa sprawdziany Elany Toruń. W niedzielę padło osiem goli [zdjęcia]

Porażka 1:2 z Ursusem Warszawa i 8:0 z Orlętami Aleksandrów Kujawski - Elana Toruń ma kolejne sparingi za sobą. W pierwszym weekendowym meczu torunianie zmierzyli się z solidnym III-ligowcem z grupy 1. Stołeczny zespół prezentował się nieco lepiej i zasłużenie wygrał 2:1, honorowe trafienie dla gospodarzy autorstwa Mariusza Kryszaka.W pierwszej połowie Elana zagrała w zestawieniu: Nowak, Urbański, Mysiak, Ciach, Górka, Będzieszak, Kryszak, Lenkiewicz, Stefanowicz, Kozłowski i zawodnik testowany. Po przerwie skład wyglądał tak:  Poloczek, Urbański, Mysiak, Ciach, Górka (Wróblewski), Będzieszak (Chmielewski), Kryszak, zawodnik testowany, Stefanowicz (Kościelniak), Kozłowski, zawodnik testowany (Kraska).Dzień później lider grupy 2. gładko rozprawił się z Orlętami. W tym meczu zagrali piłkarze mniej eksploatowani w starciu z Ursusem. Trener Rafał Górak przyglądał się piłkarzom testowanym, którzy w sumie strzelili sześć goli. Dwa pozostałe zapisali na koncie Patryk Aleksandrowicz i Daniel Kraska.
Porażka 1:2 z Ursusem Warszawa i 8:0 z Orlętami Aleksandrów Kujawski - Elana Toruń ma kolejne sparingi za sobą. W pierwszym weekendowym meczu torunianie zmierzyli się z solidnym III-ligowcem z grupy 1. Stołeczny zespół prezentował się nieco lepiej i zasłużenie wygrał 2:1, honorowe trafienie dla gospodarzy autorstwa Mariusza Kryszaka.W pierwszej połowie Elana zagrała w zestawieniu: Nowak, Urbański, Mysiak, Ciach, Górka, Będzieszak, Kryszak, Lenkiewicz, Stefanowicz, Kozłowski i zawodnik testowany. Po przerwie skład wyglądał tak: Poloczek, Urbański, Mysiak, Ciach, Górka (Wróblewski), Będzieszak (Chmielewski), Kryszak, zawodnik testowany, Stefanowicz (Kościelniak), Kozłowski, zawodnik testowany (Kraska).Dzień później lider grupy 2. gładko rozprawił się z Orlętami. W tym meczu zagrali piłkarze mniej eksploatowani w starciu z Ursusem. Trener Rafał Górak przyglądał się piłkarzom testowanym, którzy w sumie strzelili sześć goli. Dwa pozostałe zapisali na koncie Patryk Aleksandrowicz i Daniel Kraska. Jacek Smarz
Porażka 1:2 z Ursusem Warszawa i 8:0 z Orlętami Aleksandrów Kujawski - Elana Toruń ma kolejne sparingi za sobą.