Wypadek Kamienna-Wyszyńskiego

Wypadek na skrzyżowaniu Kamiennej z Wyszyńskiego
(fot. fot. MoDO / Jarosław Pruss)
Krótko po godzinie 4 na ulicy Grunwaldzkiej samochód osobowy najechał na stojący przed nim samochód ciężarowy. Jedna osoba została ranna.
Do kolejnego wypadku doszło około godziny 4.30 na skrzyżowaniu ul. Kamiennej z Wyszyńskiego.
- Kierowca toyoty corolli, 31-letni bydgoszczanin, który miał we krwi ponad promil alkoholu, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle - informuje Maciej Osinski, z biura prasowego KWP Bydgoszcz. - W jego bok uderzyła taksówka, volkswagen touran. W wyniku tego zderzenia toyota dachowała.
- Trzy osoby ranne zabrano do szpitala - informuje Dariusz Grobelniak z bydgoskiej Straży Pożarnej.
- 19-letnią pasażerkę toyoty po badaniach odesłano do domu. Drugi pasażer tego samochodu, 29-latek z Bydgoszczy, został w szpitalu z podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa - dodaje Maciej Osinski, z biura prasowego KWP Bydgoszcz.

Wypadek na skrzyżowaniu Kamiennej z Wyszyńskiego
(fot. fot. MoDO / Jarosław Pruss)
Jeszcze po godzinie 7.00 i około godziny 9.00 rano w okolicach ulic Armii Krajowej, Kamiennej i Wyszyńskiego po wypadku tworzyły się korki - poinformowali na naszą platformę Pomorska24 pani Alicja i pan Jan. Serdecznie dziękujemy!
Czytaj e-wydanie »