Dyplomy dla uczestników projektu unijnego w WSHE

Renata Kudeł
Joanna Radzikowska, uczestniczka kursu j. angielskiego odbiera dyplom ukończenia z rąk kanclerza WSHE
Joanna Radzikowska, uczestniczka kursu j. angielskiego odbiera dyplom ukończenia z rąk kanclerza WSHE Fot. Wojciech Alabrudziński
W Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej odbyło się wręczenie dyplomów beneficjentom projektu unijnego "Wyższe kwalifikacje gwarancją sukcesu zawodowego dorosłych osób pracujących regionu".

Dylomy wręczali: rektor uczelni prof. WSHE dr hab. Stanisław Kunikowski oraz kanclerz mgr inż. arch. Bogusław Stroszejn, którzy ciepłymi słowami podziękowali za udział w projekcie mieszkańcom regionu, oraz powitali nowych beneficjentów. Realizatorem projektu jest Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna we Włocławku. Projekt ma na celu podniesienie kwalifikacji 396 osób pracujących regionu w zakresie: języków obcych, obsługi komputera. Projekt przewiduje także kursy kwalifikacyjne z zakresu pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, rodzinnego i ratunkowego.

Podczas spotkania zostały wręczone dyplomy beneficjentom, którzy ukończyli już pierwszy etap szkoleń m.in. językowych (angielski i niemiecki) w wymiarze 150 godzin, przygotowujących do zewnętrznego egzaminu The European Language Certificates. Wręczone zostały zaświadczenia ukończenia kursów z tzw. doskonolaenia warsztatu umiejętności "miękkich" z zakresu komunikacji interpersonalnej, negocjacji, pracy z trudnym klientem oraz radzenia sobie ze stresem. Na spotkaniu wręczono 108 dyplomów i zaświadczeń.

Uroczystość wręczenia dyplomów była jednocześnie okazją inauguracji kolejnego cyklu projektu. Przywitano również nowych 72 beneficjentów, którzy mieli okazję dowiedzieć się na czym polega projekt oraz zapoznać się z lektorami oraz trenerami, którzy dołożą starań, aby uczestnicy projektu w efektywny sposób przyswoili wiedzę i umiejętności mające na celu poprawę ich potencjału zawodowego.

Wideo

Komentarze 26

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gostek
W dniu 14.02.2010 o 08:51, Gość napisał:

Chyba czas czas na Okrężną - jeden chory na zawał, drugi stan przedzawałowy ma od połowy lat dziewięćdziesiątych.Ano trzeba się rozliczyć, 30 i 15 lat to trochę czasu, kilka numerów było /niekoniecznie telefonicznych/, zawał czy przedzawał to nie wymówka. Dużo będzie zależało od tego jak głęboko będą sięgali, czy tylko Włocławek, a może też inne miasta wojewódzkie. Te wszystkie plagiaty to pewnie będzie Mały Pikuś, przepraszam "PAN PIKUŚ'.
W
Włocławiak
W dniu 14.02.2010 o 08:51, Gość napisał:

Chyba czas czas na Okrężną - jeden chory na zawał, drugi stan przedzawałowy ma od połowy lat dziewięćdziesiątych.Co jest przy Okrężnej, jak wiem to szpital jest przy Barskiej a nie przy Okrężnej. Przychodnie specjalistyczne są przy Szpitalnej, przy Wienieckiej jest szpital i nie tylko. Pewnie nie chodzi tez o Pałac Bursztynowy.
G
Gość
W dniu 13.02.2010 o 22:41, Zbyszko napisał:

Co, już pukają do drzwi, wodzu ratuj....... a on nie słyszy bo jest chory. Wodzu przysięgaliśmy ci wierność aż do grobowej deski nie zostawiaj nas na tym mrozie, na Wiśle kra, gdzie mamy uciekać.


Chyba czas czas na Okrężną - jeden chory na zawał, drugi stan przedzawałowy ma od połowy lat dziewięćdziesiątych.
Z
Zbyszko
W dniu 13.02.2010 o 15:26, Jurand napisał:

Może to byli panowie z Torunia, ale oni mają białe płaszcze i tylko mała część jest czarna???Co, już pukają do drzwi, wodzu ratuj....... a on nie słyszy bo jest chory. Wodzu przysięgaliśmy ci wierność aż do grobowej deski nie zostawiaj nas na tym mrozie, na Wiśle kra, gdzie mamy uciekać.
J
Jurand
W dniu 12.02.2010 o 23:06, Kupiec napisał:

kogo znowu sprzedali, co sfałszowali, kto znowu nie może, ale sielaniki to pewnie nie będzie. panowie w długich, czarnych ubraniach pytali o droge.Może to byli panowie z Torunia, ale oni mają białe płaszcze i tylko mała część jest czarna???
K
Kupiec
W dniu 12.02.2010 o 21:42, Kacyk napisał:

Jak Wiedźma, przecież trzech małych rycerzy zaparło się, że zlikwidują, pod drodze nagrabią. WTN na łopatkach, tutaj sprzedali 5 nieruchomości, wybory w 2005 sfałszowali .. i do przodu... ale mnie dziś boli głowa, teściowa chora... zona nie może chodzić... jedna z dawnych lat podwójnym pełnomicnikiem. Sielanka w piekiełku!kogo znowu sprzedali, co sfałszowali, kto znowu nie może, ale sielaniki to pewnie nie będzie. panowie w długich, czarnych ubraniach pytali o droge.
K
Kacyk

Jak Wiedźma, przecież trzech małych rycerzy zaparło się, że zlikwidują, pod drodze nagrabią. WTN na łopatkach, tutaj sprzedali 5 nieruchomości, wybory w 2005 sfałszowali .. i do przodu... ale mnie dziś boli głowa, teściowa chora... zona nie może chodzić... jedna z dawnych lat podwójnym pełnomicnikiem. Sielanka w piekiełku!

T
Teściowa
W dniu 12.02.2010 o 20:10, Szwejk napisał:

Co stało się z waszym wodzem. To na Moskwe już nie idziecie. Szkoda, tak pięknie było. Fura, skóra i .............A co na to mamusia. LALA też jest smutna.
S
Szwejk

Co stało się z waszym wodzem. To na Moskwe już nie idziecie. Szkoda, tak pięknie było. Fura, skóra i .............

M
Mały Kaszpirowski

No to kiedy do nieba?

K
Kaszpirowski
W dniu 08.02.2010 o 10:28, Staszek napisał:

Tak trzmac a na pewno dojdziecie do dobrobytu!Będzie to kraina szczęśliwości!
S
Staszek
W dniu 07.02.2010 o 23:23, ~Kapusta~ napisał:

techniki podsłuchiwania są stare jak śwat, ale to nie są metody gwarantujące utrzymanie "stołka" i tu komitet wojewódzki nawet ten jedynie słuszny nic nie pomoże, tu trzeba dobrego SPAWACZA aby "odspawał" wszystkich tych którzy tam pracują w roli "grabiarki" do liści z kapusty, krytykowaćnależy nieróbstwo, brak kompetencji oraz udział w wojnach 30 i 15 - letnich, pierwsi żołnierze z tych wojen w grobach się przepracają za to że wychowli takie zastępy durnoty.Tak trzmac a na pewno dojdziecie do dobrobytu!
~Kapusta~
W dniu 07.02.2010 o 19:14, ~obserwator~ napisał:

Drodzy niezadowoleni, sfrustrowani, wylani z uczelni, niedocenieni i konkurencjo też! Dajcie spokój tej uczelni, niech ludzie tam pracują. Komu zależy żeby ją zniszczyć? Ile kasy można zdobyć przy likwidacji? Ile kasy można zarobić przy prywatyzacji? W komunizmie wszystkie kryzysy były doskonałą okazją do zmiany władzy...tutaj też koledzy z komitetu wojewódzkiego oraz tzw. łopozycja wprowadzają stare techniki sprzed lat.....Kto kuma ten rozumie o co biega w tym wszystkim. Wszystko co robi się ciekawego w WSHE należy skrytykować, bo to robi...WSHE.techniki podsłuchiwania są stare jak śwat, ale to nie są metody gwarantujące utrzymanie "stołka" i tu komitet wojewódzki nawet ten jedynie słuszny nic nie pomoże, tu trzeba dobrego SPAWACZA aby "odspawał" wszystkich tych którzy tam pracują w roli "grabiarki" do liści z kapusty, krytykować
należy nieróbstwo, brak kompetencji oraz udział w wojnach 30 i 15 - letnich, pierwsi żołnierze z tych wojen w grobach się przepracają za to że wychowli takie zastępy durnoty.
C
Ciekawy
W dniu 07.02.2010 o 19:14, ~obserwator~ napisał:

Drodzy niezadowoleni, sfrustrowani, wylani z uczelni, niedocenieni i konkurencjo też! Dajcie spokój tej uczelni, niech ludzie tam pracują. Komu zależy żeby ją zniszczyć? Ile kasy można zdobyć przy likwidacji? Ile kasy można zarobić przy prywatyzacji? W komunizmie wszystkie kryzysy były doskonałą okazją do zmiany władzy...tutaj też koledzy z komitetu wojewódzkiego oraz tzw. łopozycja wprowadzają stare techniki sprzed lat.....Kto kuma ten rozumie o co biega w tym wszystkim. Wszystko co robi się ciekawego w WSHE należy skrytykować, bo to robi...WSHE.


Czy zakładanie podsłuchów, inwigilowanie zaproszonych gości, donoszenie na samego siebie - to są te ciekawe rzeczy które robi się w WSHE. Kto sprzedawał i sprzedaje majątek szkoły, kto chce prywatyzacji, kto chce likwidacji, kto chce fuzji, kto chce wrogiego przejęcia?
~obserwator~

Drodzy niezadowoleni, sfrustrowani, wylani z uczelni, niedocenieni i konkurencjo też! Dajcie spokój tej uczelni, niech ludzie tam pracują. Komu zależy żeby ją zniszczyć? Ile kasy można zdobyć przy likwidacji? Ile kasy można zarobić przy prywatyzacji? W komunizmie wszystkie kryzysy były doskonałą okazją do zmiany władzy...tutaj też koledzy z komitetu wojewódzkiego oraz tzw. łopozycja wprowadzają stare techniki sprzed lat.....Kto kuma ten rozumie o co biega w tym wszystkim. Wszystko co robi się ciekawego w WSHE należy skrytykować, bo to robi...WSHE.

Dodaj ogłoszenie