Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Dzięki tej współpracy uczniowie włocławskiej Samochodówki zdobędą nowe kwalifikacje

OPRAC.:
Joanna Maciejewska
Joanna Maciejewska
Umowę między włocławską Samochodówką i Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego podpisano w poniedziałek 13 listopada 2023 roku.
Umowę między włocławską Samochodówką i Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego podpisano w poniedziałek 13 listopada 2023 roku. nadesłane
Zespół Szkół Samochodowych we Włocławku będzie współpracował z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego. W listopadzie 2023 roku podpisano umowę. Dzięki współpracy uczniowie będą mogli zdobyć nowe kwalifikacje i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.

Spis treści

ZS Samochodowych we Włocławku podpisał umowę z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego

Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku nawiązał współpracę z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego. Umowę o współpracy podpisano w poniedziałek 13 listopada 2023 roku.

Firma objęła patronatem klasy czwarte Samochodówki kształcące uczniów w zawodach: technik pojazdów samochodowych i technik transportu drogowego.

„Jako firma, która specjalizuje się w organizowaniu kursów dla operatorów maszyn, nie możemy sobie wymarzyć lepszego partnera niż ta renomowana szkoła. Nasze doświadczenie, wiedza i pasja do motoryzacji i szkoleń pozwolą na stworzenie unikalnej i kompleksowej edukacji dla uczniów” - poinformował Ośrodek Szkolenia Zawodowego na Facebooku.

Uczniowie skorzystają z tańszych kursów kwalifikacyjnych

Ośrodek zadeklarował gotowość do działań o charakterze patronackim na rzecz klas, w tym: zapraszania uczniów do udziału w kursach kwalifikacyjnych o obniżonych kosztach.

Uczniowie będą mogli brać w nich udział na następujących zasadach:

  • oferta szkolenia dla wszystkich uczniów szkoły po uzyskaniu pełnoletności - minus 50 procent kwoty podstawowej za dane szkolenie plus opłata za egzamin państwowy;
  • dla klas patronackich - minus 80 procent kwoty podstawowej za dane szkolenie plus opłata za egzamin państwowy.
Trwa głosowanie...

Czy Twoja praca sprawia Ci przyjemność?

Warto dodać, że w klasach objętych patronatem trójka uczniów z najwyższą średnią uzyska vouchery na kursy kwalifikacyjne: koparko ładowarki, kafary, wózki jezdniowe.

Współpraca pozwoli na podniesienie kwalifikacji uczniów

Ośrodek Szkolenia Zawodowego będzie także wspierał inicjatyw edukacyjne podejmowanych przez uczniów oraz współpracował w organizacji projektów z dziedziny budowy maszyn i popularyzacji zawodu operatora.

- Nawiązana współpraca umożliwi uczniom zdobycie dodatkowych kwalifikacji, zwiększając ich atrakcyjność na rynku pracy. Wspomoże w rozwoju kariery zawodowej, zwiększy szansę na znalezienie lub zmianę pracy, przebranżowienie się, doskonalenie swoich umiejętności - zaznacza Krystyna Pyda, kierownik szkolenia praktycznego w ZS Samochodowych we Włocławku.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska