https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

El. Euro 2024. Czeskie media po meczu z Polską: Odmłodzony zespół ma motywację i jest głodny

Piotr Rutkowski
Grzegorz Wajda
Polska przegrała z Czechami 1:3 w pierwszym meczu eliminacji Euro 2024. Zobacz reakcje czeskich mediów po tym spotkaniu!

"Odmłodzony zespół ma motywację i jest głodny"

- Pierwszy gol Krejčíego w dwudziestej siódmej sekundzie to najszybszy gol czeskiej reprezentacji w jej niezależnej historii. Mało tego reprezentacja narodowa jeszcze nigdy nie zdobyła tak szybko dwóch bramek w jednym meczu - pisze czeski dziennik "Mlada Fronta Dnes"

"Czesi dali koncert, świetnie wystartowali w eliminacjach"

- Czesi zdecydowanie pokonali najtrudniejszego przeciwnika w grupie, z której do turnieju finałowego awansują dwie najlepsze drużyny - piszą dziennikarze "Mlada Fronta Dnes".

- Trener Šilhavý nie bał się zmian w stosunku do zeszłego roku, który nie był udany dla kadry narodowej. Postawił na skład z trzema obrońcami i trzema napastnikami, a Pavlenka był lepszy w bramce niż Vaclík - zaznacza dziennik "Mlada Fronta Dnes".

Zobacz też:

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska