Elana Toruń przegrała. Cieszą się w Głogowie, Chojnicach i Bytowie [zdjęcia]

(STYK), (TOM)
dziś nie wpisał się na listę strzelców.
dziś nie wpisał się na listę strzelców. fot. Lech Kamiński
Elana Toruń jest nadal liderem piłkarskiej drugiej ligi zachodniej. Czuje jednak za sobą oddech drużyn z Chojnic i Bytowa, bowiem dziś przegrała z Chrobrym Głogów 1:3.

Elana Toruń - Chrobry Głogów

W pierwszej połowie sytuacje strzeleckie piłkarzy obu drużyn można byłoby policzyć na palcach jednej ręki. W 28. minucie groźnie uderzał Niedźwiedź, ale posłał piłkę obok bramki. Później zaatakowali torunianie. Niecelny strzał oddał Tomasz Grudzień, a po uderzeniu Radosława Mikołajczaka bramkarz gości sparował piłkę na rzut rożny. Ten drugi musiał w 36. minucie opuścić boisko z powodu kontuzji.

Elana Toruń - Chrobry Głogów - zapis relacji na żywo

Na początku drugiej połowy optyczną przewagę mieli piłkarze Elany. Ale to Przemysław Stasiak wyprowadził na prowadzenie Chrobrego w 70. minucie. Szybko odpowiedział jednak Grzegorz Mania.

Radość torunian trwała jednak krótko, bowiem w 80. minucie goście ponownie prowadzili po strzale z rzutu wolnego Zbigniewa Grzybowskiego. 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry ponownie na listę strzelców wpisał się jeszcze Stasiak, ustalając wynik spotkania.

Przeczytaj też: Toruń. Na Łódź jedziemy przez Poznańską

Elana nadal jest liderem tabeli, ale w przypadku ewentualnych zwycięstw Chojniczanki i Bytovi może utracić przodownictwo w ligowej tabeli już jutro.

Elana Toruń - Chrobry Głogów 1:3 (0:0)
ELANA: Osiński - Bartkiewicz, Czarnecki, Więckowski, Wróbel - Mądrzejewski, Młodzieniak - Grudzień, Sędziak (77. Kikowski), Mikołajczak (36. Zamara) - Ichenacho (71. Mania).