Elana Toruń wbiła trzy gole I-ligowcowi z Płocka

Torunianie wygrali drugi sparing z rzędu.
Torunianie wygrali drugi sparing z rzędu. Lech Kamiński
W swoim czwartym teście przed sezone Elana Toruń odniosła drugie zwycięstwo. U siebie pokonała Wisłę Płock 3:1.

Sparingowy weekend (3.-5.02) - zobacz, jakie padły wyniki!

Elana Toruń - Wisła Płock 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 D. Sędziak (18, karny), 2:0 K. Lewandowski (29), 3:0 B.Maćkiewicz, 3:1 K. Biliński (77)
ELANA: Bebłowski (46, Kryszak) - Bartkiewicz (55, Gościński), Czarnecki (46, Żbikowski), Świderek, Gajda - Kikowski (46, Wróbel) - Grudzień (46, Zamiatowski), Rogóż, Sędziak (46, Maćkiewicz), Mikołajczak (46, Młodzieniak) - Lewandowski (55, Nowasielski)

Kolejną bramkę w sparingach zdobył Damian Sędziak w 18. minucie z rzutu karnego, potem trafiali jeszcze Karol Lewandowski w 29. e i Bartosz Maćkiewicz w 59. minucie spotkania. Dopiero wtedy goście strzelili honorowego gola.

Kolejny sparingt torunianie rozegrają w środę w Grudziądzu z miejscową Olimpią.