Enea Astoria wygrała po raz czwarty [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Krzysztof Wypijewski
Bydgoscy koszykarze pokonali na własnym parkiecie Pogoń Prudnik 89:78 w meczu 6. kolejki I ligi. Pierwszą część spotkania Astoria wygrała 44:35 i wydawało się, że kontroluje wydarzenia na parkiecie. W III kwarcie do głosu doszli jednak przyjezdni. Wygrali tę część spotkania 28:14 i wysforowali się na prowadzenie 64:61. Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w ostatnich 5 minutach gry. Gospodarze zdobyli w tym czasie 19 punktów, tracąc zaledwie 8. To czwarta wygrana Enea Astorii w tym sezonie.ZOBACZ ZDJĘCIA Z PARKIETU I TRYBUN "ARTEGO ARENY" >>>Arkadiusz Wojtasiewicz
Bydgoscy koszykarze pokonali na własnym parkiecie Pogoń Prudnik 89:78 w meczu 6. kolejki I ligi. Pierwszą część spotkania Astoria wygrała 44:35 i wydawało się, że kontroluje wydarzenia na parkiecie. W III kwarcie do głosu doszli jednak przyjezdni. Wygrali tę część spotkania 28:14 i wysforowali się na prowadzenie 64:61. Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w ostatnich 5 minutach gry. Gospodarze zdobyli w tym czasie 19 punktów, tracąc zaledwie 8. To czwarta wygrana Enea Astorii w tym sezonie. ZOBACZ ZDJĘCIA Z PARKIETU I TRYBUN "ARTEGO ARENY" >>>

Materiał oryginalny: Enea Astoria wygrała po raz czwarty [ZDJĘCIA KIBICÓW] - Express Bydgoski