Fala Świekatowo - Zawisza Bydgoszcz. Padły dwie bramki [zdjęcia KIBICE + MECZ]

maz, Wojciech Arkuszewicz
Mecz Fala Świekatowo - Zawisza Bydgoszcz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 1:1 (1:0). Pierwszą bramkę gospodarze strzelili w 25. minucie, Zawisza odpowiedział po przerwie (55., Tomasz Detmer). W tabeli Zawisza ma teraz 56 punktów i wyprzedza Falę o 6 punktów. Zespół ze Świekatowa ma jednak jeden mecz rozegrany mniej. Spotkanie oglądało ok. 700 kibiców, w tym liczna grupa fanów z Bydgoszczy. Zobaczcie zdjęcia >>>Wojciech Arkuszewicz
Mecz Fala Świekatowo - Zawisza Bydgoszcz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 1:1 (1:0). Pierwszą bramkę gospodarze strzelili w 25. minucie, Zawisza odpowiedział po przerwie (55., Tomasz Detmer). Mecz oglądało ok. 700 kibiców, w tym liczna grupa fanów z Bydgoszczy. Zobaczcie zdjęcia >>>