Podczas pierwszego dnia festiwalu na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rypinie wystąpili lokalni artyści z Dziecięcej Akademii Rozwoju, a wieczorem zabawę rozkręciły zespoły: Reflex, Łobuzy i Sax-Budz.
Czytaj także
W sobotę 17 czerwca koncert otworzyła Muzyczna Strefa Natalii Woźnickiej. Dużą sympatią publiczności cieszył się występ Oli Olszewskiej, która wykonała m.in. swój największy przebój pt. "Czy to nadal ja". Gwiazdami wieczoru drugiego dnia festiwalu byli: Natalia Szroeder, Dżem i Blacha 2115. Zobaczcie naszą relację wideo!
Festiwal Pozytywnych Rytmów został zorganizowany w ramach Dni Rypina i Dni Powiatu Rypińskiego, przez samorządy miasta i powiatu, Rypiński Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Sponsorem głównym wydarzenia była Energa z Grupy ORLEN. Gazeta Pomorska i Rypin Nasze Miasto objęły imprezę patronatem medialnym.