Fortuna 1 Liga. Cztery gole w Głogowie. Chrobry remisuje z Olimpią

MP
Chrobry Głogów wywalczył punkt w meczu z Olimpią Grudziądz.
Chrobry Głogów wywalczył punkt w meczu z Olimpią Grudziądz. Lucyna Nenow / Polska Press
Fortuna 1 Liga. Olimpia Grudziądz nie zdołała powtórzyć efektownej wygranej z Chrobrym Głogów, ale wywiozła z terenu rywala cenny punkt. Prowadzenie gospodarzom dał z rzutu karnego Michał Ilków-Gołąb, tuż przed przerwą wyrównał natomiast Joao Augusto. Dwie bramki mieliśmy także w drugiej połowie - najpierw trafił Michał Bogusławski, a wynik na 2:2 ustalił niedługo po wejściu na boisko Dominik Piła.

Atrakcyjność meczu: 8/10
Piłkarz meczu: Dominik Piła

Piłkarze do wzięcia za darmo w ligach zagranicznych od 1 stycznia

Tokio Flesz

Materiał oryginalny: Fortuna 1 Liga. Cztery gole w Głogowie. Chrobry remisuje z Olimpią - Gol24