https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gmina Gniewkowo. Wskoczył do wody i nie wypłynął. Trwa akcja poszukiwawcza

(dan)
Fot. sxc
24-latek wskoczył do akwenu po wyrobisku żwiru w Godziębie.

3 zastępy strażackie prowadzą poszukiwania z pontonu już od godziny 20.44. Na razie bezskutecznie.

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

:)
W dniu 08.07.2010 o 23:05, ~kasia~ napisał:

A wlasciwie kto jest wlascicielem tego wyrobiska w Godziebie? Ktos sprzedal sobie zwir tudziez inny piasek, zarobil kasiorke, a reszte olal, tak? Czy sie myle? Niech prosze ktos mi to wytlumaczy. Czy nie jest logiczne, ze to wlasciciel jest odpowiedzialny za zabezpieczenie terenu? Wiem, ze nie zawsze jest to mozliwe, bo wyrobiska sa duze, ale to w Godziebie specjalnie duze nie jest, wiec moze nalezaloby ten teren ogrodzic, albo po prostu zasypac. Czesto jezdze przez Godziebe rowerem i nieraz zalamywalam rece nad tym co tam jest - oczywiscie, oprocz tego, ze jest tam niebezpiecznie to panuje tam po prostu STRASZNY SYF i naturalnie nikt tego nie sprzata :/ Smutne podsumowanie: jak to w Polsce bywa musiala sie stac tragedia, zeby ktos na to zwrocil uwage.P.S. Mala dygresja, bo nie moge sie powstrzymac. Przerazil mnie fakt, ze Dawid Rogalski jest wiceprezesem PZW. ON JEST WSZEDZIE. TO STRASZNE.



wszędzie? a czemu to takie straszne?
~kasia~
A wlasciwie kto jest wlascicielem tego wyrobiska w Godziebie? Ktos sprzedal sobie zwir tudziez inny piasek, zarobil kasiorke, a reszte olal, tak? Czy sie myle? Niech prosze ktos mi to wytlumaczy. Czy nie jest logiczne, ze to wlasciciel jest odpowiedzialny za zabezpieczenie terenu? Wiem, ze nie zawsze jest to mozliwe, bo wyrobiska sa duze, ale to w Godziebie specjalnie duze nie jest, wiec moze nalezaloby ten teren ogrodzic, albo po prostu zasypac. Czesto jezdze przez Godziebe rowerem i nieraz zalamywalam rece nad tym co tam jest - oczywiscie, oprocz tego, ze jest tam niebezpiecznie to panuje tam po prostu STRASZNY SYF i naturalnie nikt tego nie sprzata :/ Smutne podsumowanie: jak to w Polsce bywa musiala sie stac tragedia, zeby ktos na to zwrocil uwage.
P.S. Mala dygresja, bo nie moge sie powstrzymac. Przerazil mnie fakt, ze Dawid Rogalski jest wiceprezesem PZW. ON JEST WSZEDZIE. TO STRASZNE.
J
JoinT
po 1 jak oni nawet go nie szukali z pontonu ! ...
Tylko nurkowie ...
i znalezli go na drugi dzien !

i nie pier***ic juz takich glupot !
Mikołaj był dobrym chłopakiem i jak widze te opisy wskoczyl do wody i nie wyplynol to mnie ku***ca bierze !!!
zeby on jeszcze wskoczyl do tej wody a on szedl po gruncie az w koncu go stracil :/// wiec na ch*** tak pisza ? zeby zwrócic uwagę innych ~!?
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska