Plebiscyt medyczny, który w tym roku jest organizowany po dłuższej przerwie związanej z pandemią, spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Pacjenci zgłosili do nagród setki osób, które cenią i którym są wdzięczni za dobrą opiekę medyczną. - Ta akcja najlepiej pokazuje, jakim szacunkiem i sympatią cieszą się pracownicy ochrony zdrowia – mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca plebiscytu. – W mediach społecznościowych pojawiła się fala pozytywnych emocji związanych z naszą akcją, a to przełożyło się na mnóstwo głosów dla nominowanych.
Dziś prezentujemy liderów z każdego województwa, po pierwszym tygodniu głosowania. - Jesteśmy dopiero na progu plebiscytu – dodaje Bogusław Kaczmarek. – Głosowanie potrwa do połowy października, a zwycięzcy awansują do ogólnopolskiego finału.
W listopadzie odbędzie się uroczysta, wojewódzka gala plebiscytu, podczas której laureaci odbiorą nagrody. 2 grudnia plebiscyt zakończy gala ogólnopolska na Zamku Królewskim w Warszawie, którą patronatem objęło Ministerstwo Zdrowia. Głównym patronem całego plebiscytu jest Narodowego Funduszu Zdrowia.
W kolejnych tygodniach będziemy prezentować kolejnych liderów plebiscytowych rankingów Hipokrates.
KLIKNIJ i przejdź do głosowania w akcji HIPOKRATES 2022 |
---|
