6. ZSMS 8 7 56:101
7. Bałagany 9 6 82:88
8. Mustangi 8 5 61:109
9. Polonia 8 4 48:80

Torunianie wygrali dwa razy i umocnili się na pozycji lidera o halowe mistrzostwo Polski w hokeju na trawie. Drużyna z Łubianki nie dała rady Grunwaldowi, ale rozgromiła ZSMS i awansowała.

8    GRUNWALD    (6)
    9    POMORZANIN    (3)

POMORZANIN: Masierak - Kunklewski, Szyplik 5    (10 - k. r., 17 - k. r., 47 - k. r., 51 - k. r., 53 - k.),     - Szrejter (28), Raciniewski, Janiszewski (51) oraz Girtler, Nowakowski, K. Makowski 2 (55, 57), Michał Makowski, Żywiczka.

Pierwsza połowa była nieudana dla Pomorzanina, którzy szybko przegrywał 0:3. Nie było koncentracji i woli walki. - W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy zagrać inaczej - stwierdził trener Andrzej Makowski. - Musieliśmy wykluczyć z gry Choczaja, który swoimi podaniami wprowadzał dużo chaosu w nasze szeregi. Był pilnowany indywidualnie, a my przechwytywaliśmy piłki i kontratakowaliśmy, sukcesywnie zmniejszając straty. Przegrywaliśmy już 3:8, ale w samej końcówce wyszliśmy na prowadzenie i nie daliśmy sobie wydrzeć zwycięstwa. Jesteśmy bardzo zadowoleni - przyznał szkoleniowiec toruńskiej drużyny.

Warto podkreślić, że w pierwszej rundzie torunianie również rzutem na taśmę pokonali Grunwald.

7    ZSMS    (1)
    14    POMORZANIN    (10)

POMORZANIN: Masierak - Kunklewski (59), Szyplik 2 (28 - karny, 48) - Szrejter, Raciniewski 5 (9, 10, 20, 24, 57), Janiszewski 2 (13, 37) - Girtler 2 (17, 23), Nowakowski, Michał Makowski 2 (12, 15), K. Makowski, Żywiczka.

W meczu z młodzieżą gracze Pomorzanina odnieśli planowe zwycięstwo. Już w pierwszej połowie losy były rozstrzygnięte i stąd rozprężenie po przerwie.

11    GRUNWALD    (4)
    5    BAŁAGANY    (2)

BAŁAGANY: Domachowski - Marcin Makowski, Kulpa - Zakszewski (59), Zadka, Kowalski (25) oraz Dąbrowski (44), Karamuz 2 (15 - k. r., 49), Andrzejewski.

W pierwszej połowie Bałagany stawiały opór uznanej ekipie z Wielkopolski. Niestety, po przerwie drużynie z Łubianki zabrakło sił, by powalczyć o lepszy rezultat.

2    ZSMS    (2)
    14    BAŁAGANY    (8)

BAŁAGANY: Domachowski - Marcin Makowski (58), Kulpa - Zakszewski 3 (2, 15, 59 - k. r.), Zadka 5 (8, 18, 20, 24, 54 - k. r.), Sellner 3 (11 - k. r., 37, 55) oraz Karamuz 2 (28, 39), Dąbrowski, Andrzejewski, Tutak.

Bałaganom zależało na wygranej. Wszystko z powodu pierwszego meczu tych drużyn, który zakończył się niespodziewanym zwycięstwem ZSMS. - Tym razem zagraliśmy skoncentrowani i od początku dyktowaliśmy warunki - wyjaśnia trener Wacław Łukaszewski. Efektem takiego podejścia była efektowna wygrana.

Pozostałe wyniki: Pocztowiec Poznań - KS AZS AWF Poznań 8:4, Mustangi Michałkowice  - Polonia Środa Wielkopolska 11:9.

Strefa Biznesu: RPP zdecydowała ws. stóp procentowych? Kiedy obniżka?