HOKEJ HALOWY: Świetny początek Pomorzanina Toruń

(DARK)
Laskarze Pomorzanina lepiej nie mogli zacząć halowego sezonu. Po planowanym zwycięstwie z ZSMS Poznań, pokonali Grunwald Poznań. Inauguracja nie wyszła Bałaganom Łubianka, które przegrały oba mecze.

6 ZSMS (3)
Pomorzanin: Murszewski (28. Masierak) - Szyplik 2 (24, karny, 41, k.r.), Kunklewski - Raciniewski, Żywiczka 2 (5 ,20), K. Makowski 2 (2, 40) oraz Girtler, Nowakowski, Michał Makowski 4 (10, 12, 18, kr. r., 60), Janiszewski 2 (45, kr. r., 50), Zieliński 2 (26, 44).

8 Pomorzanin (4)
7 Grunwald (4)
Pomorzanin: Masierak - Szyplik 5 (8, kr. r., 20, kr. r., 24, 29, kr. r., 37, kr. r.), Kunklewski - Zieliński 2 (33, 56), Raciniewski, Żywiczka oraz Michał Makowski (46, kr. r.), Girtler, Nowakowski, Kamiński, Janiszewski.
- Bardzo nas cieszą te zwycięstwa, szczególnie nad Grunwaldem - mówił trener Andrzej Makowski. - Początkowo mieliśmy problemy z agresywną grą rywali. Jednak w drugiej połowie udało się przejąć inicjatywę i to my zawsze prowadziliśmy jedną bramką. Były emocje w ostatnich minutach, ale udało się obronić zwycięstwo - podsumował szkoleniowiec.

4 Bałagany (2)
11 Grunwald (3)
Bałagany: Krywalski - Kulpa, Marcin Makowski - Zakrzewski 2 (35, 38), Sellner (4), Zadka (36, - kr. r.) oraz Dąbrowski, Karamuz, R. Makowski, Kowalski, Mondrzejewski.

12 Bałagany (4)
13 ZSMS (7)
Bałagany: Jankowski (31. Krywalski) - Kulpa (15), Marcin Makowski - Sellner 4 (9, kr. r.,18, 55, 59), Zakrzewski 2 (26, 37), Zadka 3 (41, 54, 56) oraz Boszman (33, kr. r.), Dąbrowski (53), Karamuz, R. Makowski, Kowalski.
- Szkoda meczu z ZSMS, bo powinniśmy wygrać - żałował trener Wacław Łukaszewski. - Za dużo straciliśmy goli w pierwszej połowie. Potem goniliśmy wynik, ale zabrakło czasu na remis - dodał.

Pozostałe wyniki: ZSMS - AZS AWF Poznań 6:12, Start Gniezno - Mustangi Michałkowickie 20:6, AZS - Pocztowiec Poznań 8:7, Polonia Środa - Mustangi 5:5.