HOKEJ NA TRAWIE: Derby Pałuk dla LKS Gąsawa

(as, dm)
Laskarze z Rogowa przegrali z Gąsawą w derby Pałuk. Trzy punkty z Gniezna wywiózł toruński Pomorzanin.

10. MKS Siemianowice 6 0 9-46

Spotkanie derbowe było zacięte. Po 70 minutach zakończyło się remisem. Rozstrzygnięcie zapadło w karnych zagrywkach, które lepiej wykonywali gąsawianie. Podopieczni Sławomira Mazanego zdobyli pierwsze 2 punkty. Rogowianie musieli się zadowolić jednym "oczkiem". W Gnieźnie ze zmiennym szczęściem grał Pomorzanin. W sobotę po dobrej drugiej połowie ograł Stellę, wczoraj uległ jedną bramką Startowi.

Wyniki: Stella - Pomorzanin 0:4 (0:0), Szyplik 2, Kunklewski, Girtler; Start - Pomorzanin 5:4 (1:1), Szyplik 2, Raciniewski, Żywiczka, Rogowo - Gąsawa 1:1 (1:1), Bączkowski - Wrzesiński; k. z. 1:2, Bączkowski - Warkoczewski, Wrzesiński, Grunwald Poznań - Warta Poznań 12:2, Start - MKS Siemianowice 7:2, AZS AWF Poznań - Pocztowiec Poznań 0:2, Stella - MKS 4:1, Grunwald - Pocztowiec 8:1; AZS AWF - Warta 5:3.