https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ineza Skrzypiec-Sikorska z Inowrocławia nominowana do Nagrody Polskiej Rady Biznesu

(dan)
Ineza Skrzypiec-Sikorska (pierwsza z prawej) jest dyrektorem Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy "Flandria". Jest lekarzem i twórcą alternatywnego modelu opieki zdrowotnej, którym objętych jest już 15 tys. osób.
Ineza Skrzypiec-Sikorska (pierwsza z prawej) jest dyrektorem Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy "Flandria". Jest lekarzem i twórcą alternatywnego modelu opieki zdrowotnej, którym objętych jest już 15 tys. osób. Archiwum/Dariusz Nawrocki
Ineza Skrzypiec-Sikorska, dyrektor Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy "Flandria" z Inowrocławia, znalazła się w gronie ścisłych finalistów tegorocznej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta.

Kapituła, w skład której wchodzą między innymi prof. Leszek Balcerowicz, Waldemar Dąbrowski, prof. Michał Kleiber i Monika Olejnik wybrała 9 osób spośród 700 z całej Polski. Ineza Skrzypiec-Sikorska została nominowana w kategorii "działalność społeczna".

- Jest to dla mnie ogromny zaszczyt. Cieszę się, że kapituła dostrzegła naszą działalność. Ta nominacja to docenienie wszystkich pracowników "Flandrii" oraz naszych partnerów belgijskich - wyznaje Ineza Skrzypiec-Sikorska.

Dariusz Mioduski, przewodniczący Kapituły Nagrody mówił w trakcie zeszłorocznej gali, iż "biznesowe Oscary" otrzymują osoby niezwykłe.

Zobacz także: Inowrocławska Flandria apeluje: - Badajmy się częściej!

- Przeznaczone są dla tych nieustępliwych, którzy codziennie mierzą się z nieciekawą rzeczywistością - dla architektów lepszej, nowoczesnej i konkurencyjnej Polski. Zostały stworzone z myślą o tysiącach Polaków, którzy nie potrafią żyć godząc się na bylejakość, którzy mają głowy w chmurach, radość w oczach i niegasnący apetyt na lepsze jutro swoich bliskich - mówił.

Tegorocznych zwycięzców poznamy w trakcie gali, która 15 maja odbędzie się w Warszawie. Uroczystość będzie na żywo transmitowała telewizja TVN24.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

L
LL

W Bydgoszczy też mieszczą się się sklepy medyczne stowarzyszenia "Flandria" tylko nie bardzo rozumiem, jaka to nadzwyczajna działalność społeczna, skoro za wszystko trzeba płacić. Każdy głupi potrafi stworzyć taką działalność - rejestruję firmę, inwestuję w sprzęt, kupuję towar i działam. Z czasem zacznę na tym nawet dobrze zarabiać. Nie bardzo widzę tutaj jakieś szczególne zasługi dla biznesu. Na podobnych zasadach działa wiele firm w różnych branżach. 

 

p
pacjentNFZ

Nominowana jest z zawodu lekarzem. Hmm, patrząc tymi kategoriami, co drugi "doktor" powinien być nominowany do tej nagrody, bo co drugi, to biznesmen, który przysięgę Hipokratesa dawno już zlekceważył, a teraz medycyna jest dobrą otoczką do wyciągania od ludzi dużych pieniędzy bez gwarancji sukcesu w leczeniu.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska