Inowrocławski zespół Coolers zagrał razem z Norbim i podbija...

  Inowrocławski zespół Coolers zagrał razem z Norbim i podbija scenę disco polo! [wideo]

  Anna Hankiewicz

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Grupa Coolers. Od lewej: Bartosz Piskorski, Rafał Jermakow, Adriana Kruszka i Michał Gęsikowski

  Grupa Coolers. Od lewej: Bartosz Piskorski, Rafał Jermakow, Adriana Kruszka i Michał Gęsikowski ©Archiwum zespołu

  Czy inowrocławski zespół Coolers podbije serca fanów disco polo w naszym kraju? Obecnie dużą popularnością cieszy się jego teledysk "Wiem, że Ciebie chcę".
  Grupa Coolers. Od lewej: Bartosz Piskorski, Rafał Jermakow, Adriana Kruszka i Michał Gęsikowski

  Grupa Coolers. Od lewej: Bartosz Piskorski, Rafał Jermakow, Adriana Kruszka i Michał Gęsikowski ©Archiwum zespołu

  W karnawale na parkietach nie tylko inowrocławskich klubów królował przebój "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend. Inowrocławska grupa Coolers, która tworzy muzykę w podobnym klimacie, ma szansę też osiągnąć duży sukces.

  Zobacz: Ona tańczy dla mnie - śpiewają to wszyscy [wideo]

  Zespół nagrał taneczną piosenkę "Wiem, że Ciebie chcę", podobną w stylistyce do wielkiego hitu Weekendu. Klip do tego utworu był kręcony w klubie Revolucja w Toruniu oraz w Dworku Biesiadnym w podinowrocławskim Rojewie.

  - Nasz wokalista Darius występował przez długi czas w zespole Norbiego. Pokazaliśmy mu naszą piosenkę, spodobała się i nawiązaliśmy współpracę, która zaowocowała teledyskiem - mówi Dj Bart-E, członek zespołu Coolers. Ich fani uważają, że inowrocławianie zrobią karierę tak jak Weekend.
  Zespół Coolers powstał w 2011 roku. W jego skład wchodzi czterech członków: Darius, K-Jay, Bonita i Dj Bart-E. - Tworzymy utwory w stylistyce muzyki dance, pop połączone z polskim wokalem oraz disco polo - wyjaśnia Dj Bart-E.

  Z komentarzy zamieszczonych pod teledyskiem w serwisie YouTube wynika, że piosenka podoba się słuchaczom. Zdaniem wielu - ma szansę stać się kolejnym hitem muzyki dance.

  Zobacz też: Inowrocławski zespół nagrał klip z Norbim. Będzie hit na miarę Weekendu?

  Członkowie grupy Coolers podkreślają, że to dopiero początek ich przygody z muzyką. Ich nowy singel zatytułowany "To jest nasze życie" od kilku dni zyskuje fanów w internecie. - Chcemy zaskakiwać naszych odbiorców kolejnymi tanecznymi piosenkami. Zamierzamy nagranie kolejnych utworów z artystami rozpoznawalnymi na polskiej scenie muzycznej - mówi Dj Bart-E.

  Zespół ma w planach koncerty, występy na festiwalach i promowanie swojej twórczości w mediach. Ich teledyski możemy często zobaczyć w programach muzycznych, m. in. Polo TV czy na antenie ITV. Grupa Coolers wystąpiła ostatnio w porannym programie "Dzień dobry TVN", a w najbliższym czasie pojawi się w "Pytaniu na śniadanie" w TVP 2.

  Przeczytaj również: W Osiu nakręcili teledysk do piosenki Ani Dąbrowskiej. Jak wam się podoba? [zobacz wideo]


  Czytaj e-wydanie »
  Zaplanuj wolny czas - koncerty, kluby, kino, wystawy, sport

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (8)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (8) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018