1 z 6
Przewijaj galerię w dół
Dzięki Maikowi Nawrockiemu Legia Warszawa doprowadziła do...
fot. PAP/Leszek Szymański

Dzięki Maikowi Nawrockiemu Legia Warszawa doprowadziła do wyrównania z Cracovią. Stopera w akcji podziwiał z trybun selekcjoner Fernando Santos. Być może wyśle mu powołanie do reprezentacji Polski na marcowe mecze w el. Euro 2024. Oto kto jeszcze błysnął w 20. kolejce PKO Ekstraklasy.

2 z 6
Pogonią Szczecin spokojnie mogła zdobyć co najmniej jedną,...
fot. PAP/Artur Reszko

Wyróżniony bramkarz: Zlatan Alomerović (Jagiellonia Białystok)

Pogonią Szczecin spokojnie mogła zdobyć co najmniej jedną, jeśli nie dwie bramki. Serb z przeszłością w Borussii Dortmund (i Lechii Gdańsk!) bronił jednak jak w transie, przebijając popisy Filipa Bednarka. Zasłużył na czyste konto i obecność w tym zaszczytnym gronie.

W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

3 z 6
Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice) - Zmiana pozycji wyszła mu...
fot. PAP/Leszek Szymański

Wyróżnieni obrońcy:

Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice) - Zmiana pozycji wyszła mu na dobre. Przeszedł na prawy bok obrony, gdzie rzeczywiście może się pokazać. Bezbłędny występ z Zagłębiem Lubin. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Maik Nawrocki (Legia Warszawa) - Oto mocny kandydat do reprezentacji Polski. Na oczach selekcjonera zapuścił się do ofensywy. W drugiej połowie meczu z Cracovią jako pierwszy doprowadził do wyrównania. W naszej jedenastce po raz trzeci w sezonie.

Piotr Wlazło (Stal Mielec) - Powstrzymał nie byle kogo, bo zawodników Rakowa Częstochowa. W meczu otwierającym kolejkę zaliczył kilka ważnych, ratujących drużynę interwencji. W naszej jedenastce po raz drugi w sezonie.

4 z 6
Damian Kądzior (Piast Gliwice) - Przebiegł z piłką połowę...
fot. PAP/Piotr Nowak

Wyróżnieni pomocnicy:

Damian Kądzior (Piast Gliwice) - Przebiegł z piłką połowę boiska, a potem wpakował piłkę do bramki Zagłębia Lubin. I takich skrzydłowych nam w lidze trzeba (a zespołowi w ciężkiej walce o utrzymanie). W naszej jedenastce po raz trzeci w sezonie.

Radosław Murawski (Lech Poznań) - Być może trafił do notesu selekcjonera. W każdym razie przeciw Wiśle Płock bardzo chciał się pokazać i to mu na pewno wyszło. Przed przerwą strzelił jedynego gola. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Miłosz Szczepański (Warta Poznań) - Wszedł na chwilę i zdążył pozamiatać. Zaraz po wejściu strzelił przepięknego gola na wagę remisu z Miedzią Legnicą. Takiego uderzenia nie powstydziłby się nawet Juninho. W naszej jedenastce po raz pierwszy w sezonie.

Michał Rakoczy (Cracovia) - Mówią w kuluarach, że jeśli ktoś ma z ligi dołączyć do kadry to musi być młody, z potencjałem. Pomocnik Pasów błysnął na oczach selekcjonera. Jeszcze przed zmianą stron dał drużynie prowadzenie z Legią Warszawa. W naszej jedenastce po raz czwarty w sezonie.

John Yeboah (Śląsk Wrocław) - Zbudował formę na początek rundy. Świetnie wypadł tydzień temu w Szczecinie, teraz błysnął u siebie na tle Korony Kielce. Znów strzelił gola. W naszej jedenastce po raz trzeci w sezonie.

Pozostało jeszcze 1 zdjęcie.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Nieszawa świętowała na nowym placu. Święto Miasta 2025. Zdjęcia

Nieszawa świętowała na nowym placu. Święto Miasta 2025. Zdjęcia

Zawisza Bydgoszcz ponownie lepszy od Wdy Świecie. Mamy zjęcia z meczu i trybun

Zawisza Bydgoszcz ponownie lepszy od Wdy Świecie. Mamy zjęcia z meczu i trybun

Taka ma być w 2026 roku pensja minimalna. Oto propozycja stawki od przyszłego roku

Taka ma być w 2026 roku pensja minimalna. Oto propozycja stawki od przyszłego roku

Zobacz również

II Ogólnopolski Festiwal Chóralny "O Złotą Kulę Atlasa" w Pałacu Lubostroń

II Ogólnopolski Festiwal Chóralny "O Złotą Kulę Atlasa" w Pałacu Lubostroń

Parkrun Bydgoszcz 2025. Zobaczcie zdjęcia z sobotniego biegu nad Kanałem Bydgoskim

Parkrun Bydgoszcz 2025. Zobaczcie zdjęcia z sobotniego biegu nad Kanałem Bydgoskim