Nowy teledysk Dawida Janiaka z Inowrocławia
- Klip kręcono między innymi w Pszczynie oraz Międzybrodziu Żywieckim dzięki czemu możemy zagwarantować Wam przepiękne widoki i niezapomniane wrażenia - zdradza Dawid Janiak z Inowrocławia.
Warto podkreślić, że główne role w teledysku odegrało małżeństwo z Inowrocławia. To Agnieszka i Kornel Pietrykowscy, którzy już wkrótce obchodzić będą swoją 20. rocznicę ślubu.
Muzykę do utworu skomponowali Dawid Janiak i Marcin Grzella, a słowa napisała Justyna Adamczak. Autorem teledysku jest Mateusz Matiz Adamski.
Posłuchajcie:
Dawid Janiak z Inowrocławia na śląskim rynku muzycznym zadebiutował w październiku 2015 roku. Śląska publiczność od razu go pokochała. Jego piosenki królowały na szczytach śląskich list przebojów. Grają je miejscowe stacje telewizyjne oraz radiowe. Piosenki te z roku na rok są jednak coraz bardziej popularne również i w innych częściach Polski. Na koncerty Teresy Werner, Damiana Holeckiego czy Jacka Silskiego przychodzą tłumy także na Kujawach.
Dawid Janiak też już wypełnia sale i amfiteatry. Tak było w trakcie jego koncertu 7 sierpnia w niedalekim Łabiszynie:
- Niewiele ponad 15 minut drogi z Inowrocławia, a widoki jak w Chorwacji
- Tak mieszka i żyje Marcin Miller z zespołu Boys. Zobaczcie zdjęcia!
- "Takich tłumów jeszcze w Pakości nie było". Zenek Martyniuk na Dniach Pakości!
- Tak wyglądały Dni Pakości 2022 z Shaunem Bakerem i Jessicą Jean. Zobaczcie zdjęcia!
- Niezwykłe zajęcia dla dzieci. Do Inowrocławia przyjechały gwiazdy sportu!
