Kacper Gieryk z Kcyni zdobył z kolegami srebrny medal na mistrzostwach Polski [zdjęcia]

Nad. Anna Duda-Nowicka
Na torze kolarskim w Pruszkowie rozegrano Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym w kategoriijunior młodszy. W pierwszym dniu zawodów kcynianin Kacper Gieryk wraz z kolegami z klubu KTK Kalisz zdobyłsrebrny medal i tytuł pierwszego wicemistrza Polski w jeździe drużynowej na czas. Zabrakło 0,50 sekundy dozłota. W sesji popołudniowej Kacper Gieryk wywalczył 4 miejsce w sprincie drużynowym. Tym razem zabrakło 0,30sekundy do brązowego medalu. W ostatnim dniu zawodów miał miejsce wyścig indywidualny na 2 km, gdzie Kacper takżezajął 4 miejsce. Stracił 0,60 sekundy do brązowego medalu. Nasz region bliżej morza, czyli pociągiem z Bydgoszczy na Hel. Dorota Kozicka
Na torze kolarskim w Pruszkowie rozegrano w sierpniu Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym w kategorii junior młodszy. Srebrny medal dla kcynianina