Gazeta Pomorska

Karambol w Osielsku. Ostatecznie sześć osób trafiło do szpitala [zdjęcia]

W środę, około godz. 12, doszło w Osielsku, na Szosie Gdańskiej, do karambolu. Zderzyło się sześć samochodów osobowych i ciężarówka.Jak przebiegało zdarzenie?

Arkadiusz Wojtasiewicz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/12] Następne

Karambol w Osielsku. Ostatecznie sześć osób trafiło do szpitala [zdjęcia]

W środę, około godz. 12, doszło w Osielsku, na Szosie Gdańskiej, do karambolu. Zderzyło się sześć samochodów osobowych i ciężarówka.

Jak przebiegało zdarzenie? - Ze wstępnych ustaleń wynika, że scania uderzyła w tył citroena, następnie w iveco, w kia, następnie vectra, w drugą vectrę (która szybko odjechała). Siódmym poszkodowanym autem był samochód jadący z naprzeciwka, w którego trafiły odłamki - wylicza podkom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Ostatecznie poszkodowanych zostało w karambolu sześć osób. Skąd szóstka, gdy początkowo była mowa o pięciu osobach? - Pod koniec działań jedna z pań biorących udział w zdarzeniu źle się poczuła. Wezwano karetkę, która zabrała ją do szpitala na badania - wyjaśnia podkomisarz.

Na DK 5 po wypadku wprowadzony był ruch wahadłowy. Obowiązywał on prawie do godziny 15.00.

Oto nasza wcześniejsza informacja na ten temat: Karambol na Szosie Gdańskiej. Zderzyło się 6 samochodów osobowych i ciężarówka [zdjęcia];nf
FLESZ: Autostrady, bramki, systemy płatności - jak ominąć korki?

Polecamy