Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia po Kuchennych...

  Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia po Kuchennych Rewolucjach. Co się zmieniło? [CENY, MENU, OPINIE]

  Zdjęcie autora materiału

  Marta Zalewska, player.pl

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Karczma Ordynat Malinowa Spiżarnia opinie menu ceny

  Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia - jakie ma opinie po Kuchennych rewolucjach? ©Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia Kuchenne rewolucje / kadr x-news

  Karczma Ordynat to teraz Malinowa Spiżarnia po Kuchennych rewolucjach w Wielączy. Jakie Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia ma opinie po Kuchennych rewolucjach? Co się zmieniło po wizycie Magdy Gessler? Co znalazło się w menu? Sprawdźcie.
  Karczma Ordynat Malinowa Spiżarnia opinie menu ceny

  Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia - jakie ma opinie po Kuchennych rewolucjach? ©Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia Kuchenne rewolucje / kadr x-news

  Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia - Kuchenne rewolucje


  Karczma Ordynat po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler w Wielączy zmieniła nazwę na Malinowa Spiżarnia. Jakie jeszcze zmiany wprowadziła znana restauratorka? Dlaczego w dawnej Karczmie „Ordynat” potrzebna była pomoc Magdy Gessler?

  Darek, właściciel Karczmy „Ordynat” w Wielączy pod Zamościem, od lat zajmuje się gastronomią. "Ordynat" prowadził razem z żoną Dorotą, która zajmuje się kuchnią, a Darek - zarządzaniem.
  Rządzi w restauracji niczym król - w każdej sprawie musi mieć ostatnie słowo. Nawet w menu znajdują się dania wymyślone przez właściciela, jak np. placek karczmarza, czyli placek ziemniaczany a la pizza. Niestety, Karczmie „Ordynat” nie wiedzie się tak dobrze, jakby sobie tego życzyli właściciele. Dlatego na pomoc do Wielączy pod Zamościem przybywa Magda Gessler i jej kuchenne rewolucje.


  Zobacz zwiastun odcinka:  Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia - opinie


  Jakie "Malinowa Spiżarnia" ma opinie po Kuchennych rewolucjach? Przytaczamy wybrane komentarze, które można znaleźć w internecie (pisownia oryginalna, opinie nie muszą być zgodne ze stanowiskiem redakcji):

  - Dobre jedzenie w niewygorowanej cenie, bardzo fajny wystrój nawiązujący do nazwy umożliwiający zjedzenie romantycznej kolacji jak i urządzenie przyjęcia czy też wesela - uważa Tomasz.

  Jeśli jesteś fanem Magdy Gessler i Kuchennych rewolucji, zobacz koniecznie:


  - Można dobrze zjeść. Na kolana nie powala ale jest OK. Obszerny parking. Czyste łazienki. Miła obsługa - dodaje Poldek.

  - Oczekiwania odnośnie jedzenia bardzo dobre. Lecz opinia negatywna bardzo dlugi czas oczekiwania na posilek pomylone zamowienia. Panie z obsługi nie są zorientowane co sie dzieje na sali i jakie zamowienie przyjely. Mimo ze jedzenie bardzo dobre( chwala kucharzowi)to obsluga i czas oczekiwania odbiega przyjetym normom. Reasumując warto wstąpić zeby spróbować jedzenia. Aha ceny przystepne - uważa Mateusz.

  - Jedzenie przepyszne, jakie było wcześniej nie wiem. Ale byliśmy już kilka razy po rewolucjach i smaczne coraz to bardziej polecam w 100% - dodaje Ski-Surf SN.

  - No nie polecam. Atmosfera niby fajna, kanapka z serem polecana przez Magdę Gessler ok. Ale bażant... stanowczo nieeeee ! Odradzam, tłusty i jakiś dziwny smak. Sztućce podane w wymazanym w kremie koszyku wiklinowym - ocenia z kolei Wojciech.

  Jak widać, zdania o "Malinowej spiżarni" w Wielączy są podzielone, dlatego najlepiej wybrać się tam osobiście i wyrobić sobie własna opinię o restauracji.

  Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia - menu, ceny


  Po wizycie Magdy Gessler Karczma „Ordynat” zmieniła nazwę na "Malinowa spiżarnia". Co jeszcze - oprócz nazwy - zmieniło się w dawnej Karczmie „Ordynat” (po Kuchennych rewolucjach - "Malinowa spiżarnia")? Jakie nowe potrawy pojawiły się w menu? Które dania szczególnie poleca Magda Gessler? W "Malinowej spiżarni" można spróbować między innymi:
  • bażanta - 43 zł
  • kaczkę
  • placki ziemniaczane
  • barszcz czerwony z pierożkami


  Karczma Ordynat/Malinowa Spiżarnia - odcinek online


  Odcinek Kuchennych rewolucji w Karczmie „Ordynat” w Wielączy będzie można oglądać w telewizji TVN w czwartek, 6 grudnia 2018 r., o godz. 21.30. Ten odcinek będzie także dostępny online na player.pl: Kuchenne rewolucje Karczma „Ordynat” online

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  Weź udział w największej konferencji marketingowej w regionie!

  Weź udział w największej konferencji marketingowej w regionie!

  Wielkie muzyczne show w Bydgoszczy! 12 znakomitych wokalistów i ponad 20 przebojów muzyki!

  Wielkie muzyczne show w Bydgoszczy! 12 znakomitych wokalistów i ponad 20 przebojów muzyki!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  100. rocznica wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego

  100. rocznica wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego