KKP MAX-Sprint Bydgoszcz zwycięski!

(S-G)
KKP MAX-Sprint Bydgoszcz zwycięski! fot. Jarosław Pruss
Pięć bramek, w sobotnim meczu 7. kolejki, z ekstraligi kobiet, zdobyły zawodniczki KKP MAX-Sprint.

10. AZS UJ Kraków 7 3 7-16

Bydgoszczanki wygrały z GOKSiR Piaseczno 5:0 (2:0). Bramki: Sieradzka 2 (34, 90), Stępień (44), Pancek (66), Makowska (81).

KKP: Granowska - G. Daleszczyk, Lewandowska, Machnacka, Makowska (82. Mrozek) - Krychowiak - ż (60. Raczkowska), Sass, Sieradzka (ż), Pancek - Stępień (68. M. Rosińska), Siekierska (73. Chyżewska).
Sobiotni mecz toczył się pod dyktando bydgoszczanek. Już do przerwy miejscowe prowadziłi 2:0, po trafieniach Natalii Sieradzkiej i Agaty Stępień. Po przerwie kolejne bramki zdobyły: Karolina Pancek, Natalia Makowska i ponownie Sieradzka.

Pozostałe wyniki: AZS PSW Biała Podl. - Unia 1:3, Medyk - Górnik 1:0, Mitech - AZS Wr. 1:0, AZS UJ Kr. - Pogoń 3:0.

Następna - 8. (przedostatnia, w rundzie jesiennej) kolejka odbędzie się 27-28 października. KKP MAX-Sprint zagra w Łęcznej z Górnikiem (sobota, 27 października, godz. 11). Do rozegrania pozostał zaległy mecz 5. kolejki: Pogoń - Unia (11 listopada).