Zobacz wideo: Policja i sanepid wzmagają kontrole maseczek!
W ostatnich miesiącach kilkakrotnie dochodziło do kradzieży perfum w Nakle i Szubinie. Wielokrotnie policja prosiła o upublicznienie nagrań z monitoringu, na których prawdopodobnie widoczni są sprawcy kradzieży. Dziś – na prośbę policji – pokazujemy kolejne zdjęcie z takiego nagrania.
To Cię może również zainteresować
Prezentowany dziś wizerunek to osoba, która może mieć coś wspólnego z kradzieżą perfum, do której doszło w jednej z drogerii w Nakle 29 września około godz. 15.45.
Więcej wiadomości z Nakła i okolic na www.pomorska.pl/naklo[/a]
- Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć proszone są o kontakt z funkcjonariuszką prowadzącą postępowanie, powołując się na RSOW 862/21. W sprawie tej kontaktować można się telefonicznie pod numerem tel. 47 75 29 274 – apeluje mł. asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle nad Notecią.
