https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Komunikacja na trasie Grudziądz - Radzyń Chełmiński ruszy od 3 sierpnia [ROZKŁAD JAZDY LINII NR 23]

PA
Autobusy MZK będą kursowały od 3 sierpnia - zgodnie z rozkładem jazdy jak w dni robocze na trasie Grudziądz - Radzyń Chełmiński.
Autobusy MZK będą kursowały od 3 sierpnia - zgodnie z rozkładem jazdy jak w dni robocze na trasie Grudziądz - Radzyń Chełmiński. Piotr Bilski
Komunikacja na trasie Grudziądz - Radzyń Chełmiński ponownie ruszyć ma od 3 sierpnia. Linia nr 23 ma jeździć do końca grudnia we wszystkie dni robocze niezależnie od roku szkolnego. Autobusy będą przejeżdżały przez miasto Grudziądz, Gminę Grudziądz i docelowo do Radzynia Chełmińskiego.

Takie rozwiązanie umożliwi lepszą komunikację osobom pracującym na terenie Grudziądza i innym pasażerom, m.in. Gminy Radzyń Chełmiński - na Facebook-u pisze Krzysztof Chodubski, burmistrz Radzynia Chełmińskiego.

Przewozy na trasie Grudziądz - Zielnowo - Dębieniec - Radzyń Chełmiński będzie realizował Miejski Zakład Komunikacji w Grudziądzu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska