MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Koniec świata w 2020 roku? Przepowiednia znanej jasnowidzki: "Armagedon nadejdzie w 2020 roku"

MW-G
Koniec świata nadejdzie w 2020 roku? Znana astrolog i parapsycholog zapowiedziała, że w 2020 roku czeka nas koniec świata.
Koniec świata nadejdzie w 2020 roku? Znana astrolog i parapsycholog zapowiedziała, że w 2020 roku czeka nas koniec świata. pixabay.com
Koniec świata nadejdzie w 2020 roku? Znana astrolog i parapsycholog zapowiedziała, że w 2020 roku czeka nas koniec świata. Czy straszna przepowiednia może się sprawdzić? Czy można wierzyć w przepowiednię Jeane Dixon?

Koniec świata w 2020 roku

Jeane Dixon, znana amerykańska astrolog i parapsycholog zapowiedziała, że w 2020 roku czeka nas koniec świata.

To Cię może też zainteresować

- Armagedon nadejdzie w 2020 roku, kiedy fałszywy prorok, szatan i antychryst powstaną i walczyć będą z człowiekiem – napisała w wydanej w latach 70. książce "The Call of Glory". Wojna między szatanem i Chrystusem Wielka bitwa ma się rozpocząć w 2020 roku i trwać do 2037.

Według tych przepowiedni, w 2020 roku po całym świecie rozniesie się głos, który wypowie: "Dokonało się". Tak rozpocznie się koniec świata.

Każdego roku w ziemskiej atmosferze spalają się dziesiątki ton kosmicznych skał. Większe obiekty kosmiczne uderzają w powierzchnię Ziemi raz na 100-1000 lat. W bliskim sąsiedztwie Ziemi krąży ponad 19 tys. obiektów. NASA oraz ESA obserwują asteroidy, szczególnie te, które mogą być potencjalnie groźne dla Ziemi. Naukowcy z NASA są pewni - w Ziemię uderzy asteroida. Kiedy to nastąpi? I czy właśnie asteroida spowoduje koniec świata?NASA na bieżąco aktualizuje listę obiektów NEO (Near-Earth Objects). Czy wśród nich jest asteroida, która może doprowadzić do końca świata?Oto najgroźniejsze asteroidy. Zobaczcie na następnych slajdach >>>

Naukowcy są pewni - w Ziemię uderzy asteroida. Czeka nas kon...

Jeane Dixon zmarła w 1997 roku, jednak kilkadziesiąt lat przed śmiercią przepowiedziała, że w 2020 roku nadejdzie Armagedon.

Czy jasnowidzka ma rację? Czy w 2020 roku nadejdzie koniec świata?

Czy przepowiednia Jeane Dixon o końcu świata w 2020 roku może się sprawdzić? Wiele wizji amerykańskiej jasnowidzki rzeczywiście się sprawdziło. Jak twierdziła, w snach pojawiali się duchowi pomocnicy, którzy przekazywali jej informacje.

Jeane Dixon trafnie przepowiedziała losy najważniejszych osób na świecie. To właśnie Jeane Dixon miała trafną wizję o śmierci Franklina Delano Roosevelta. Przepowiedziała zamach na Jana Pawła II, Mahatmę Ghandiego, Martina Luthera Kinga, prezydenta Johna Kennedy’ego oraz jego brata, Roberta. Uratowała także swojego męża, powstrzymując go od podróży samolotem, który rozbił się następnego dnia.

Wiele przepowiedni Jeane Dixon okazało się jednak nietrafionych. Uważała między innymi, że do 1967 roku wynaleziony zostanie lek na raka a świat skończy się już w 1962 roku. Twierdziła też, że pierwszymi ludźmi na Księżycu będą Rosjanie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dlaczego pszczoły są ważne?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska