https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kopernik zamienił astrolabium na piłkę siatkową. Toruń przygotowany na Memoriał Wagnera [zdjęcia]

fot. Sławomir Kowalski
Mikołaj Kopernik przygotowany na Memoriał Wagnera
Mikołaj Kopernik przygotowany na Memoriał Wagnera Sławomir Kowalski / Polska Press
W Toruniu rusza Memoriał im. Huberta Wagnera. Czytaj: Święto siatkówki w Toruniu. Rusza Memoriał im. Huberta Wagnera!

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

s
sandi

Biedny ten Kopernik ,tak nie znosił tego miejsca gdzie się podobno urodził. Opuścił jako dziecko ,nigdy więcej nie zajrzał a był tak blisko w Grudziądzu ?

Żył 73 lata pokochał Warmię i Olsztyn ,pragnął być pochowany we Froborku. To tam, są po nim pamiątki. Jego rodzeństwo też szybciutko opuściło Toruń.Jego krewni za granicą nawet nie wiedzą,ze z tym miastem miał coś wspólnego a tymczasem propaganda tutejsza nic tylko Kopernik, Kopernik, wszystko kopernikańskie.

Łysi władcy tow. Zaleski ,Całbecki robią sobie fotki z portretem Kopernika ,że niby co ?,... tacy jak on mądrzy,roztropni?

Jeden zadłużył miasto na maxa ,drugi zdołował region i nic tylko nadal chcą trwać przy żłobie?,...gdzie tutaj zdrowy rozsądek Kopernika?

J
Jan2

Nasza Bydgoszcz znowu oszukana przez Toruń

Mamy jedną z najpiękniejszych hal sportowych w Polsce, z drugą halą rozgrzewkową

/próżna czegoś takiego szukać  w Toruniu/.

I co?

Znowu Toruń górą.

Kiedy wreszcie skończy się to oszukiwanie naszej stolicy?

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska