https://pomorska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

Kruszwica. Kolejne "Spotkanie z podróżnikiem". Tym razem o wyprawie rowerowej po Skandynawii. Zdjęcia

Dominik Fijałkowski
Bohaterem trzeciego już "Spotkania z podróżnikiem" w Kruszwicy był Bernard Milewski z Płocka (na zdjęciu po prawej). W 2014 roku odbył on wyprawę rowerową po Skandynawii
Bohaterem trzeciego już "Spotkania z podróżnikiem" w Kruszwicy był Bernard Milewski z Płocka (na zdjęciu po prawej). W 2014 roku odbył on wyprawę rowerową po Skandynawii Dominik Fijałkowski
Tym razem gościem cyklu "Spotkanie z podróżnikiem" był Bernard Milewski z Płocka. Opowiadał o swojej wyprawie rowerowej po Skandynawii.

Rok 2023 w Bydgoszczy ogłoszony został rokiem Andrzeja Szwalbego

od 16 lat

Podróż Bernarda Milewskiego odbyła się w 2014 roku. Trwała 66 dni. W tym czasie cyklista z Płocka, na 41-letnim rowerze, przemierzył 6150 kilometrów. Odwiedził m. in. Finlandię, Szwecję i Norwegię. Swoją opowieść zilustrował zdjęciami, jakie wykonał podczas wyprawy oraz tymi, które zrobiły mu napotkane po drodze osoby.

Spotkanie z Bernardem Milewskim odbyło się w siedzibie Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia. Jego współorganizatorami byli: Klub Turystyki Rowerowej „Goplanie”, Nadgoplański Oddział PTTK i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kruszwicy.

Czy często bierzesz udział w akcjach charytatywnych?

Trwa głosowanie...

Czy często bierzesz udział w akcjach charytatywnych?

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska