https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kruszyny. Człowiek leżał w śnieżnej zaspie - był już sztywny, ale przeżył

(ever)
Fot. Marek Ewertowski
O wielkim szczęściu może mówić pewien mężczyzna, którego policjanci wyciągnęli z zaspy śnieżnej. Był tak zmarznięty, że nie mógł rozprostować nóg i rąk.

www.pomorska.pl/brodnica

Więcej aktualnych informacji z Brodnicy znajdziesz również na stronie www.pomorska.pl/brodnica

Przed północą dyżurny policji odebrał telefon. Kobieta informowała, że pomiędzy Brodnicą a Kruszynami (gm. Bobrowo) leży w wielkiej zaspie mężczyzna. Na miejsce błyskawicznie skierowano patrol policjantów, którzy znaleźli mężczyznę. Był tak wychłodzony, że nie potrafił rozprostować rąk i nóg. Mężczyzna nie był w stanie wykrztusić nawet jednego słowa. Jeszcze kilka minut bez pomocy i groziła mu śmierć przez zamarznięcie.

Stróże prawa wezwali karetkę pogotowia, która zabrała lodowego człowieka do brodnickiego szpitala. Nie wiadomo czy mężczyzna wcześniej spożywał alkohol.

Padający śnieg i siarczysty mróz, od kilku tygodni utrudnia mieszkańcom regionu życie. Okazuje się, że trudne warunki sprzyjają trosce o drugiego człowieka. Dzięki zainteresowaniu się losem leżącego w śniegu człowieka przez przypadkową kobietę, mężczyzna żyje.

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

t
tdbrod
heh no trzeźwy to on tam nie wpadł bo jak by wpadł to by wyszedł, pewnie wracał z pod skelpu
O
Ostr
Znam gościa piłem kiedyś z nim pod Góralką , Ogień ... Trzęsiawka.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska