1/17
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Powojskowy sprzęt i pojazdy znów będą do kupienia w...
fot. AMW

Kup sobie quady od wojska. AMW w Bydgoszczy sprzedaje sprzęt [zdjęcia, ceny]

Powojskowy sprzęt i pojazdy znów będą do kupienia w Bydgoszczy. Już 10 września bydgoski oddział AMW przeprowadzi kolejny przetarg na sprzedaż powojskowego sprzętu i pojazdów. Pod młotek trafią aż 124 pozycje o łącznej wartości prawie 630 000 tys. zł.

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASTĘPNYCH STRONACH

Na nowych właścicieli czekają m.in.: quady honda, kuchnia polowa, kuter morski, cysterny paliwowe, czteroosiowy wagon oraz zestawy: z tkaninami mundurowymi, umundurowaniem czy kanistrami. Ceny wywoławcze zaczynają się od 100 zł, a kończą na 35 tys. za pakiet ze sprzętem łączności i informatyki. Zyski ze sprzedaży Agencja przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Honda za 4000 zł
Wśród najciekawszych pozycji, jakie będzie można kupić w Bydgoszczy, znajdziemy dwa quady honda TRX 300. Cena wywoławcza za jeden egzemplarz to 4 tys. zł. Będzie też licytowana kuchnia polowa (w ostatnim roku rzadko pojawiały się na organizowanych przez Agencję przetargach). Do kompletu, jako osobną pozycję, bydgoski oddział AMW oferuje namiot w cenie 2,7 tys. zł.

Samochód od wojska
Tradycyjnie coś dla siebie znajdą też osoby, które w planach mają zakup wycofanego z armii samochodu.

Na nabywców czeka m.in.: mikrobus ford transit 300M za 7 tys. zł, trzy stary 200 w cenach wywoławczych od 3,5 do 4 tys. zł, trzy honkery w przedziale cenowym od 4,5 tys. do 6 tys. zł oraz dwa tarpany wycenione odpowiednio na 4,5 i 5 tys. zł.

Na sprzedaż wystawiono również dwa autobusy autosan H-9 za 7,5 i 10 tys. zł oraz dwa lubliny po 1,3 tys. i 2 tys. zł. Do wzięcia jest też 10 cystern paliwowych CD-5W na starze 266 po 10 tys. zł za sztukę.

Kuter morski
Na najbliższym przetargu najwięcej trzeba będzie wyłożyć za pakiet ze sprzętem infrastruktury złożonym głównie z przewodów elektrycznych (35 tys. zł) oraz zestaw części do parku pontonowego (30 tys.), który można wykorzystać do budowy przeprawy przez wodę lub zagospodarowania brzegu. Na chętnych czeka niesprzedany we wcześniejszym przetargu kuter morski MJ 6. Żeby spełnić marzenia o byciu kapitanem na własnym statku, trzeba mieć w kieszeni minimum 26 tys. zł.

W Bydgoszczy znajdziemy też m.in. przyczepy transportowe, pianina marek Calisia i Herman (cena wywoławcza 200 zł za sztukę), wagon czteroosiowy (4 tys. zł) oraz przeszło dwadzieścia – zróżnicowanych pod względem zawartości – pakietów: ze sprzętem służby zdrowia (900-7,5 tys. zł), kanistrami (900 zł), wojskową odzieżą (od 5,5 tys. do 7,5 tys. zł) czy z tkaninami na mundury i płaszcze (900 zł), który powinien zainteresować osoby zajmujące się krawiectwem i modą.

Na jakich warunkach?
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej wybranych pozycji przetargowych oraz zarejestrowanie się na liście uczestników przed jego rozpoczęciem. Wpłata musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu. Zainteresowani będą mogli obejrzeć oferowany sprzęt w miejscach jego przechowywania 4 i 5 września br., w godz. 9:00-14:00 oraz w dzień przetargu od 8:00 do 10:00.

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu są dostępne w ogłoszeniu dostępnym na stronie internetowej: www.amw.com.pl, w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy/Sprzęt wojskowy/Przetargi”.

(ŹRÓDŁO: Informacja prasowa AMW)


Smaki Kujaw i Pomorza 2


_________________________________________________________________________

Zobacz również

Czternasta emerytura będzie wypłacana szybciej. Zobacz, kiedy dostaniesz pieniądze

Czternasta emerytura będzie wypłacana szybciej. Zobacz, kiedy dostaniesz pieniądze

Osoby o tych imionach i znakach zodiaku szybko i często się zakochują

Osoby o tych imionach i znakach zodiaku szybko i często się zakochują

Polecamy

Horizon – kolejne gry z uniwersum przed nami i to od zewnętrznych deweloperów

Horizon – kolejne gry z uniwersum przed nami i to od zewnętrznych deweloperów

Koronawirus w Polsce. Niedzielski: Sytuacja epidemiczna wymaga reakcji

Koronawirus w Polsce. Niedzielski: Sytuacja epidemiczna wymaga reakcji

Ostatnie wyniki Lotto z 26.10.2021 [Lotto, Lotto Plus]

Ostatnie wyniki Lotto z 26.10.2021 [Lotto, Lotto Plus]

Dodaj ogłoszenie