Lipnowianie na podium

(mak)
Natalia Gibert zajęła pierwsze miejsce w kata dziewcząt w wieku 10-11 lat.
Zawodnicy Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli osiem medali w Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin, który odbył się we Włocławku.

Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin we Włocławku zgromadził 229 zawodników z całej Polski. Z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate wystartowało szesnastu zawodników, którzy zdobyli łącznie osiem medali.

W konkurencji kata dziewcząt w wieku 10-11 lat pierwsze miejsce zajęła Natalia Gibert. Oprócz niej w kata dobrze spisali się też: Magda Starczewska, Paulina Durkiewicz, Aleksander Litwiniec i Oskar Rzymski. W konkurencji kumite, czyli walka, na podium stanęli: Paulina Durkiewicz, Karolina Rybczyńska oraz Aleksander Litwiniec.

Jest to kolejny sukces młodych zawodników z Lipna trenowanych przez Pawła Olszewskiego.