LKS Dąb-BOSiR Barcin - Łokietek Brześć Kujawski [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
LKS Dąb-BOSiR Barcin  -  Łokietek Brześć Kujawski  2:3 (1:0) Zapłacili frycoweBramki: Leszek Wisz (19 r. k.), Bartłomiej Świątek (90+2)  -  Dawid Kubiak 2 (75, 89),Marcin Pałczyński (78)Przed spotkaniem Przedstawiciel K-P ZPN p. Mirosław Chełmiński wręczył drużynie Dębu okazały Puchar za awans w sezonie 2018/19 do ligi okręgowej.Pierwsza połowa była bardzo zacięta jedyną bramkę dla gospodarzy po rzucie karnym zdobył Leszek Wisz. W drugiej było już znacznie gorzej, goście dominowali a dowodem tego były zdobyte trzy bramki. Po zakończonym spotkaniu nie ukrywali swojej radości odtańczyli taniec zwycięstwa.(mw)Kilka fragmentów festynu rycerskiego Wenecja 2019:
LKS Dąb-BOSiR Barcin - Łokietek Brześć Kujawski 2:3 (1:0) Zapłacili frycoweBramki: Leszek Wisz (19 r. k.), Bartłomiej Świątek (90+2) - Dawid Kubiak 2 (75, 89),Marcin Pałczyński (78)Przed spotkaniem Przedstawiciel K-P ZPN p. Mirosław Chełmiński wręczył drużynie Dębu okazały Puchar za awans w sezonie 2018/19 do ligi okręgowej.Pierwsza połowa była bardzo zacięta jedyną bramkę dla gospodarzy po rzucie karnym zdobył Leszek Wisz. W drugiej było już znacznie gorzej, goście dominowali a dowodem tego były zdobyte trzy bramki. Po zakończonym spotkaniu nie ukrywali swojej radości odtańczyli taniec zwycięstwa.(mw)Kilka fragmentów festynu rycerskiego Wenecja 2019: Mirosław Woźniak
W Barcinie LKS Dąb-BOSiR Barcin zmierzył się z Łokietkiem Brześć Kujawski.