LZS Grochowiska Księże - LZS Jadowniki [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
W niedzielę hitem 4 kolejki w grupie czwartej było spotkanie w Grochowiskach.  Gospodarze lider w tabeli podejmowali trzecią drużynę LZS Jadowniki.LZS Grochowiska Księże  -  LZS Jadowniki  1 : 1 (0:0)Bramki:  1:0  Janusz Judek (51) - 1:1   Szymon Krakowiak (69)Spotkanie rozgrywane było w szybkim tempie, w pierwszej połowie obie jedenastki zaprezentowały kawałek dobrego futbolu choć zabrakło bramek. W drugiej odsłonie po ładnej składnej akcji gospodarze zdobyli prowadzenie w 51 minucie. Na odpowiedź kibice z Jadownik czekali do 69 minuty. Mimo, że do zakończenia spotkania pozostało ponad 20 minut, żadnej z drużyn nie udało przechylić zwycięstwa na swoją stronę.(mw) Zespół Milano na wyspie w Łabiszynie. To był ostatni z cyklu letnich koncertów w tym roku [zdjęcia]Stop Agresji Drogowej - odcinek 3
W niedzielę hitem 4 kolejki w grupie czwartej było spotkanie w Grochowiskach. Gospodarze lider w tabeli podejmowali trzecią drużynę LZS Jadowniki.LZS Grochowiska Księże - LZS Jadowniki 1 : 1 (0:0)Bramki: 1:0 Janusz Judek (51) - 1:1 Szymon Krakowiak (69)Spotkanie rozgrywane było w szybkim tempie, w pierwszej połowie obie jedenastki zaprezentowały kawałek dobrego futbolu choć zabrakło bramek. W drugiej odsłonie po ładnej składnej akcji gospodarze zdobyli prowadzenie w 51 minucie. Na odpowiedź kibice z Jadownik czekali do 69 minuty. Mimo, że do zakończenia spotkania pozostało ponad 20 minut, żadnej z drużyn nie udało przechylić zwycięstwa na swoją stronę.(mw) Zespół Milano na wyspie w Łabiszynie. To był ostatni z cyklu letnich koncertów w tym roku [zdjęcia]Stop Agresji Drogowej - odcinek 3 Mirosław Woźniak
W niedzielę hitem 4 kolejki w grupie czwartej było spotkanie w Grochowiskach. Gospodarze lider w tabeli podejmowali trzecią drużynę LZS Jadowniki.