Łzy Cennet - odcinek 50. Kaya ma dość kłamstw. Powie Cennet...

  Łzy Cennet - odcinek 50. Kaya ma dość kłamstw. Powie Cennet wszystko? [streszczenie, co się wydarzy?]

  mw-g

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Serial "Łzy Cennet" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP 2.

  Serial "Łzy Cennet" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP 2. ©kadr z serialu Łzy Cennet

  Nowy turecki serial w TVP 2 - Łzy Cennet. Zobaczcie co się wydarzy w najnowszym 50. odcinku, którego emisje zaplanowano na piątek 9 listopada 2018 roku.
  Serial "Łzy Cennet" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP 2.

  Serial "Łzy Cennet" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w TVP 2. ©kadr z serialu Łzy Cennet

  Łzy Cennet - odcinek 50 [streszczenie, co się wydarzy?]  Łzy Cennet odcinek 50. streszczenie

  Co się wydarzy w 50. odcinku serialu Łzy Cennet? Zobacz streszczenie 50. odcinka:

  W 50. odcinku serialu "Łzy Cennet", Kaya zapowiada Arzu, że razem z Cennet stworzą kiedyś prawdziwą rodzinę. Orhan obiecuje Melisie, że pogodzi ją z Selimem. Szuka także porozumienia z Mahirem. Kaya obiecuje Cennet odpowiedzieć na wszystkie pytania.

  Łzy Cennet [ile odcinków?]

  Serial "Łzy Cennet" zastępuje "Czarną perłę" w TVP2. W Turcji zadebiutował we wrześniu 2017 r. W sumie miał 36 odcinków. Każdy z nich trwał od 120 do 150 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od 28 sierpnia 2018 i jest emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17:10 w Dwójce.

  Ile odcinków mają "Łzy Cennet"? Ze względu na to, że jeden odcinek telenoweli w Polsce ma długość ok. 40 minut, po raz kolejny zobaczymy więcej epizodów niż Turkowie. Łącznie w Polsce wyemitowanych będzie 151 odcinków. TVP2 nie przewidziała powtórek poszczególnych odcinków w ramówce.

  Łzy Cennet - o czym jest serial TVP2  "Łzy Cennet" (org. Cennet'in Gözyaşlari) to adaptacja koreańskiego serialu "Tears of Heaven" (Łzy Nieba). Bohaterką jest Cennet (Almila Ada), która w dzieciństwie została porzucona przez matkę i wychowana przez babcię. Gdy po latach udaje się jej skończyć z wyróżnieniem architekturę, rozpoczyna pracę w prestiżowej firmie budowlanej. Okazuje się, że pracuje tam też przystojny Selim (Berk Atan), z którym Cennet od razu czuje nić sympatii. Arzu (Esra Ronabar) - matka jej koleżanki, Melisy (Zehra Yilmaz) pragnie przeszkodzić temu związkowi, gdyż Selima zaplanowała już na swojego zięcia.

  Łzy Cennet odcinek 50. w piątek 9.11.2018 godz. 17:10 na antenie TVP 2.  Łzy Cennet STRESZCZENIA ODCINKÓW  O tym, co wydarzyło się we wcześniejszych odcinkach nowego tureckiego serialu "Łzy Cennet" który zastąpił "Czarną perłę", przeczytasz tutaj: ŁZY CENNET - STRESZCZENIA ODCINKÓW

  Łzy Cennet online  Fani serialu "Łzy Cennet", którzy przegapią premierę, nie muszą się martwić - każdy nowy odcinek jest dostępny w internecie. "Łzy Cennet" online zostanie udostępniona na vod.tvp.pl.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo