https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ma przydatki? [PYTANIE I ODPOWIEDŹ - MILIONERZY - 17.04.2018]

kad
Pytanie o przydatki padnie w dzisiejszym odcinku programu Milionerzy.
Pytanie o przydatki padnie w dzisiejszym odcinku programu Milionerzy. Sylwia Dąbrowa
Dziś kolejny odcinek programu Milionerzy. TVN pokazał na swojej stronie przedpremierowo jedno z pytań, które padnie w dzisiejszym odcinku.

Milionerzy - Hubert Urbański

Ma przydatki?

  • megiera
  • okazała budowla
  • rozłożyste drzewo
  • przydawka

Prawidłowa odpowiedź to a - megiera.

Milionerzy to teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi, a w drodze do zwycięstwa może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności". Zagadnienia mają różnorodną tematykę i stopień trudności. Prawidłowa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną.

Milionerzy TVN 2017 [nowa edycja teleturnieju, odcinek 1 online - 5.09.2017]

Wiosenny sezon „Milionerów” oglądało średnio 2,35 mln widzów. Teleturniej podniósł widownię swojego pasma o 1,55 mln osób. TVN w czasie jego emisji zajął drugie miejsce w rynku telewizyjnym - podają wirtualne media.

Do tej pory dwie osoby w polskiej wersji programu wygrały milion. Pierwszej udało się to w 2010 roku. Drugiej w 2018.

W wiosennej ramówce TVN znalazł się jeden z najpopularniejszych teleturniejów na świecie. Niektóre pytania z milionerów budzą zainteresowanie internautów. Zobaczcie kilka z nich.

Pytania z Milionerów, które wywołały lawinę komentarzy

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Zniesmaczony

Za trudne pytanie jak na kwotę 2000 zł. Ktoś nie lubił tej babki...

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska